Nukonkuruoja viską: tikra tiesa apie tave pagal gimimo valandą

Ne tik gimimo mėnuo ir diena, bet net ir valanda turi įtakos tavo asmenybei ir likimui. Išsiaiškink savo tikslią gimimo valandą ir sužinosi, kokius tavo būdo bruožus lėmė laikas, kuriuo išvydai pasaulį. Pažvelk į save meilės fronte bei įsiklausyk į asmeninį patarimą.

00.00-01.59 val. Smalsuolė. Trokšti žinoti viską apie visus. Esi tikra, kad kiekviena sužinota naujiena anksčiau ar vėliau gyvenime pravers. Nėra temų, kurios tavęs nedomintų.

Meilė: Tavo fantazija ir išradingumas stebina ir pavergia: net išsiskyręs su tavimi jis dar ilgai negalės pamiršti drauge praleisto laiko.

Patarimas: Išmok atsirinkti, kuriems dalykams savo gyvenime teiksi pirmenybę, nes visko suspėti nepajėgsi.

02.00-03.59 val. Atkaklioji. Tikslo sieki beatodairiškai ir atkakliai. Mėgsti viską suplanuoti ir numatai keletą ėjimų į priekį. Mąstai analitiškai. Nesi linkusi pasitikėti kitais, tad tau labiausiai tinka ne komandinis darbas, o individuali veikla.

Meilė: Nesi pati geriausia flirtuotoja, todėl naujas pažintis užmegzti gana sunku. Kita vertus, netinkamus tipus atpažįsti akimirksniu, renkiesi tik savęs vertus vaikinus.

Patarimas: Kartais prisimink, kad protas - ne visada pats geriausias patarėjas. Nevertėtų pamiršti ir savo jausmų. Esama situacijų, kai geriau pasikliauti intuicija, o ne šaltu apskaičiavimu.

4.00-05.59 val. Nuotykių ieškotoja. Drąsi, veržli ir turinti fantazijos - taip galima apibūdinti tavo asmenybę. Su tavimi tikrai nenuobodžiausi. Veikiausiai kaip tik todėl kur bepasisuktum, akimirksniu tampi kompanijos siela, lydere. Negali pakęsti nuobodžių, apatiškų, nykių žmonių .Išmok labiau įsiklausyti į kitų žmonių poreikius bei tinkamai įvertinti energijos atsargas.

Meilė: Esi pripratusi visur ir visada rodyti iniciatyvą, meilės reikalai - ne išimtis. Nesunkiai užkariauji pasirinktojo vaikino dėmesį.

Patarimas: Nesigėdyk savo silpnumo akimirkų. Tai būtina, kad tavo siela ir kūnas pailsėtų.

06.00-07.59 val. Jausmingoji. Tu esi nuostabi draugė: su tavimi paprasta ir malonu svajoti, fantazuoti, plepėti ir krėsti išdaigas. Jautriai reaguoji į artimųjų problemas ir noriai padedi jiems spręsti iškilusius sunkumus. Esi linkusi pasitikėti kitais, nors kartais dėl to tenka nusivilti. Pravartu išmokti neimti svetimų problemų pernelyg į širdį ir atsiriboti nuo jų.

Meilė: Meilėje tau svarbiausia - pasitikėjimas ir supratimas, taigi su nuotykių ieškotojais tau ne pakeliui.

Patarimas: Kartais geriausias sprendimas - tiesiog mažiau gilintis į problemas ir jas pamiršti.

08.00-09.59 val. Diplomatė. Gebi sutarti su visais, neskausmingai įtikini kitus, jog esi teisi netgi tada, kai tiesiog pragaištingai klysti. Katino Leopoldo frazė „vaikai, gyvenkime draugiškai" tau - ne lėkštas juokelis, o realybė. Tau nereikia jos kartoti, tu tiesiog taip ir gyveni - draugiškai. Grįsk savo poziciją ne tik jausmais, bet ir logika.

Meilė: Nustembi, jei tave iki ausų įsimylėjęs vaikinukas stengiasi užkariauti tavo širdį: juk ji ir taip atvira.

Patarimas: Skirk laiko ir sau pačiai. Draugauti su visais yra gerai, bet kartais ir draugams reikia pasakyti „ne", jei ateina metas pasirūpinti savimi.

10.00-11.59 val. Maksimalistė. Stiklinė tau niekada nebus nei apytuštė, nei apypilnė. Ji arba pilna, arba tuščia. Kitaip tariant, vadovaujiesi principu „viskas arba nieko". Šiomis valandomis gimsta daugiausiai pirmūnų (arba atvirkščiai). Kokios veiklos besiimtum, visa pasineri į ją ir sieki tik geriausių rezultatų, viduriukas tavęs netenkina.

Meilė: Esi tikras jausmų ir emocijų tornadas. Jei myli, tai visa širdimi, bet jei imsi nekęsti - tegul jis pasisaugo!

Patarimas: Kas ne su tavimi - dar nereiškia, kad prieš tave.

12.00-13.59 val. Keliautoja. Ieškai naujovių, trokšti pažinimo, taigi kelionės - tavo aistra. Tau maga išbandyti tai, ko dar nebandei ir pamatyti tai, ko niekada nematei. Aistringai domiesi naujovėmis, drąsiai ragauji egzotiškų patiekalų, kai tik gali, semiesi kuo įvairesnės patirties.

Meilė: Tavo jausmus valdo nuotaika. Laimė, ji dažniausiai būna gera. Tačiau nesi linkusi susisaistyti ilgalaikiais ryšiais.
Patarimas: Geri dalykai - ne tik toli. Apsidairyk, ir aibę jų atrasi greta!

14.00-15.59 val. Aistringoji. Ne tik sėkmė, bet ir nesėkmės tau nėra priežastis nusiminti. Viskas, kas nutinka, tau tėra stimulas siekti daugiau, daryti geriau, žinoti daugiau. Svarbiausia - išmokti viską padaryti iki galo, mat visą savo energiją sutelkusi iš pat pradžių vėliau neretai tiesiog išsikvepi ir pristingi jėgų. Moki įkvėpti kitus, toks žmogus kaip tu praverstų bet kokiame komandiniame darbe.

Meilė: Dievini netikėtumus ir staigmenas, dažnai elgiesi impulsyviai. Tau reikia arba labai pakantaus, arba ne mažiau impulsyvaus partnerio.

Patarimas: Numatyk ne tik galutinį tikslą, bet ir tarpines stoteles: bus lengviau tinkamai padalinti energiją.

16.00-17.59 val. Harmoningoji. Visur ir visada sieki jausti pilnatvę ir harmoniją. Tau svarbiausia - jausmų ir proto vienovė, tad stengiesi viską apgalvoti iki smulkmenų, prieš priimdama sprendimus nuodugniai apsvarstai ir moki pasiekti, kad širdis paklausytų proto balso. Deja, pasirengti visiems gyvenimo atvejams neįmanoma, tad bet kokia netikėta situacija tave labiau nei bet ką kitą išmuša iš vėžių: turi atsitraukti ir gerai apmąstyti viską iš naujo.

Meilė: įsimyli negreitai, bet ilgam. Kartą pamilusi, padarysi dėl jo viską.

Patarimas: Gyvenime pasitaiko netikėtumų, nesusipratimų, nesusikalbėjimo. Nebūtina jiems visiems pasiruošti, kartais užtenka tiesiog nekreipti dėmesio.

18.00-19.59 val. Draugė. Draugėms esi tarsi sesuo. Su savo aplinkos žmonėmis nedvejodama pasidalinsi viskuo, ką turi. Tau ypač svarbu, kad šalia tavęs visi jaustųsi laimingi. Deja, esi gana patikli, tad tavo gerumu nėra sunku pasinaudoti. Tiesą sakant, daugelis tai ir daro, todėl šiomis valandomis gimusiems žmonėms ypač svarbu suvokti, kur baigiasi draugiškumas ir prasideda išnaudojimas.

Meilė: Esi pasirengusi išpildyti kiekvieną mylimojo norą, tačiau nepamiršk jo informuoti ir apie savuosius.

Patarimas: Tau visur ir visada praverstų bent mažas lašelis egoizmo.

20.00-21.59 val. Artistė. Tavo fantazija neribota, idėjomis gali žarstytis kairėn ir dešinėn. Esi artistiška ir charizmatiška, moki linksmintis ir linksminti kitus. Gebi pavergti publiką žvilgsniu.

Meilė: Norint užkariauti tavo širdį, jam taip pat prireiks nemažai kūrybos ir fantazijos. Tave domina tik tokie santykiai, kuriuose nestinga aistros, ugnies ir netikėtumų.

Patarimas: Kad ir kur nuneštų fantazijos sparnai, neprarask realybės jausmo. Tai, ką tu vaidini, ne visada esi tu pati, tad venk elgtis vienaip ar kitaip tik todėl, kad to reikalauja tavo vaidmuo.

22.00-23.59 val. Paslaptingoji. Ar dar neatradai savyje jėgų gydyti galvos ir danties skausmo per atstumą? O gal jau pastebėjai, kad net juokais pasakytos tavo pranašystės pildosi? Nieko nuostabaus - esi išties šiek tiek raganiška ir tikrai apdovanota kokiu nors nepaprastu gebėjimu, gal tik kol kas jo nesuvokei.

Meilė: Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ir esi linkusi savo mylimajam priskirti tokių savybių, apie kurias jis pats nė nesapnavo.

Patarimas: Nesistebėk, kad ne visi supranta tavo poelgius, kai vadovaujiesi magiškais ženklais ar tiesiog savo nuojauta. Intuicija taip pat klysta, tad bent kartais įsiklausyk ir į tai, ką sako protas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis