Šiais mėnesiais gimusios tikrai turi ekstrasensiškų sugebėjimų

Tikrai ne kiekvienas gimė turintis ekstrasensinius gebėjimus. Ir ne kiekvienas, jų turintis, juos lavina ir tobulina. Jei tau nors kartą gyvenime kilo mintis, jog gali turėti ekstrasensės gebėjimų, tuomet, ko gero, rasi savo gimimo mėnesį šiame sąraše.

BALANDIS. Balandį gimusios labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai balandį gimusios pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Ji reiškia, jog balandį gimusios kuo puikiausiai nujaučia tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat balandį gimusios pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Galima drąsiai tvirtinti, jog tai tikrų tikriausi ekstrasenso požymiai. Jeigu lavintumėte šiuos gebėjimus, galėtumėte tapti profesionaliu ekstrasensu ar ekstrasense. Balandį gimusios taip pat yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis ekstrasensėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.

Birželį gimusias be jokios abejonės dievina vaikai ir gyvūnai - tai ganėtinai aiškus ekstrasenso bruožas. Galite būti ne naminių gyvūnėlių gerbėjos, o vaikams apatiškos, visgi jie tarsi apsėsti trokš kuo dažniau būti šalia jūsų. Be to, neneikite - dažnai sapnuojate pranašingus sapnus, kurie gali lemti laimė ar nelaimę ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Pranašingi sapnai jus aplanko netikėčiausiu momentu ir ypač tuomet, kai miegate ne savo namuose. Sapnų magija jus lydi nuo vaikystės. Patikėkite, garsiausi pasaulio ekstrasensai taip pat sapnuoja realybę atspindinčius sapnus, kurie gali labai pasitarnauti žmonėms. Jei pasidomėtum sapnų reikšmėmis, įsigilintum į pasąmonės srautus, galėtum sapnais pagelbėti žmonėms.

Rudens viduryje gimusios pasižymi nemenku jautrumu ir labai reaguoja į oro kaitą, temperatūrų, mėnulio fazių pokyčius. Lapkričio mėnesį gimusios šį savo jautrumą gali panaudoti ekstrasensiniams veiksmams. Būtent per tas dienas jos ypatingai jaučia žmones, sustiprėja jų empatija, kiti pojūčiai, tad jos gali pagelbėti kitiems. Šį mėnesį gimusios gali labai lengvai pagerinti žmonių sveikatą, padėti dvasiniu aspektu, taip pat nuspėti netolimos ateities įvykius, tad iš tiesų gali būti apdovanoti ekstrasensiniais gebėjimais. Dar vienas aiškus ekstrasensinis požymis - gilios psichologinės įžvalgos, kuriomis yra apdovanoti visi, gimę lapkričio mėnesį. Šios įžvalgos padeda jiems įveikti gyvenimiškąsias kliūtis bei padėti kitiems sunkioje situacijoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis