Kuriais laiptais pasirinktumėte lipti? Tai išduos, kas jus šiuo metu labiausiai neramina

„Tiksliausias testas žemėje“, „Atskleidžia didžiausias mano paslaptis“, „Taip konkrečiai mano problemų neįvardintų ir profesionaliausias psichologas“, - šios ir kitos liaupsės tenka britų psichologo B. Waltso sudarytam trumpam vaizdiniam laiptų testui, kuris nusako opiausias žmonių gyvenimo problemas.

Testo logika paprasta - reikia greitai žvilgsniu permesti septynias skirtingų laiptų nuotraukas ir ilgai negalvojant priimti sprendimą, kuriais laiptais norėtum užkopti. Laiptai - mūsų gyvenime kylančių kliūčių, gimusių problemų ir bėdų atspindys. Jei šiuo metu tave kankina nežinomybė, apatija ar nerimas, šį trumpą vizualinį testą atlikti ne rekomenduotina, o tiesiog privalu. Belieka perbėgti akimis po šias nuotraukas, pasirinkti laiptus ir skaityti aprašymą apačioje:

1.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

2.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

3.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

4.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

5.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

6.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

7.

Laiptai
Laiptai
Shutterstock

1. Pasirinkai prabanga tviskančius ir raudonu kilimu dengtus laiptus. Ar žinai, ką tai reiškia? Tave slegia nepripažinimas. Šiuo metu jautiesi neįvertinta. Pernelyg daug stengiesi, o tavo pastangų niekas nepastebi. Ypač tai pastebima profesinėje srityje, tačiau neįvertinta gali jaustis ir asmeninėje erdvėje. Esi geros, plačios širdies žmogus, tau reikėtų dažniau išmokti pakovoti už save ir savo interesus, nesileisti būti manipuliuojamai, antraip gyvenimas tave įtrauks į blogų žmonių, apkalbų bei susvetimėjimo liūną.

2. Pasirinkai laiptus, kurie veda į lėktuvo kabiną. Akivaizdu, jog šių laiptų pasirinkimas turėtų lemti troškimą keliauti, kuo daugiau patirti. Dalis tiesios yra. Vis dėlto mes kalbame apie ištikusias bėdas ir problemas, tad tave, ko gero, šiuo metu slegia dabartinis gyvenimas. Tavęs netenkina tavoji pozicija, galbūt nekomfortiškai jautiesi eidama savo gyvenimo keliu, gal tave supa netinkami žmonės, tavęs neįvertinantis vaikinas. Tam, jog pakeistum dabartį, turėsi pasistengti. Pabėgimas nuo savęs, trumpas atsiribojimas keliaujant tikrai nepadės išspręsti vidinių tavo problemų. Pirmiausia padirbėk su savimi, įsiklausyk į tai, ką tau sako protas, nevenk klausti išmintingų žmonių patarimų, o prireikus apsilankyk pas psichologą. Lankymasis pas psichologą jau nėra stigma, tad prireikus drąsiai pagalbos kreipkis pas profesionalą.

3. Pasirinkai kraupiuosius laiptus, kurie reikštų kelią į paslaptingą, mistinę vietą. Jei rinkaisi šiuos laiptus vien dėl hobio stebėti siaubo filmus, tuomet šis aprašymas bus netikslus. Visgi jei išsirinkai šiuos laiptus ekspromtu, jausdama pasirinkimą iš vidaus, tuomet skaityk toliau. Šių mįslingųjų laiptų pasirinkimas reiškia, jog gyveni su kaltės jausmu. Gali būti, jog pasirinkdama pavojingą laiptų variantą bandai išpirkti kaltę. Tai gali būti mažytė tavo paslaptis. Nereiškia, jog žudei, smurtavai ar vogei, tiesiog gali būti, jog įskaudinai sau brangų žmogų, nusprendei manipuliuoti ar tiesiog piktai apkalbinėjai. Viduje esi geras, nuoširdus žmogus, tačiau silpnumo akimirkos pagauta padarei vieną iš šių nuodėmių. Ateityje pasistenk būti atviresne sau ir pripažink savo kaltes bei jų nekartok.

4. Pasirinkai laiptus, kurie dvelkia egzotika. Tai aiškus įrodymas, jog šiuo metu tau trūksta nuotykių. Esi pernelyg užsidariusi savame kiaute, o komforto zona yra tapusi tavo namais. Pavydžiai žvelgi į tuos, kurie internetinėje erdvėje dalinasi įvairiausių kelionių, įsimintinų nuotykių akimirkomis. Kas trukdo tau patirti tai, apie ką svajojai? Tikrai ne tai, jog stingi finansų. Ko gero, didžiausia kliūtis yra tavo baimė. Vertėtų būti drąsesnei, atviresnei galimybėms. Susipažink su naujais žmonėmis, įsileisk juos į savo gyvenimą, semkis naujų idėjų.

5. Pasirinkai šiuolaikiškuosius laiptus, kurie byloja, kad šiuo metu nesitaikstai su esama situacija. Ko gero, tave nemažai kas erzina. Šeima, mylimas vaikinas, artimos draugės, situacija mokslo sferoje, darbe... Visgi, tiesą pasakius, problema slypi ne aplinkiniuose, o tavyje. Tau vertėtų būti atlaidesnei, mažiau nervintis, nes tokiu būdu gadini aplinkinių nuotaiką ir kenki pati sau. Įsiklausyk į save, atrask būdų, kurie tave atpalaiduotų.

6. Pasirinkai modernistinius laiptus. Tai laiptai, signalizuojantys, jog tavo emocijos šaltos. Šiuo metu jautiesi apatiška, tave menkai kas domina. Gali būti, jog tave apnikusios pereinamojo sezono nuotaikos, tave slegia oro kaitos. Tavųjų bėdų šaltinis gali būti ir sutrikusi sveikata. Ar tikrai pasirūpini savo organizmu, stengiesi jį stiprinti? Tikėtina, jog jam stinga vitaminų, jis yra neužgrūdintas. Vertėtų labiau įsiklausyti į organizmo poreikius ir pasistengti stiprinti sveikatą.

7. Pasirinkai laiptus, kuriuos apsiviję rožynai. Didžiausia tavo problema - tau beviltiškai stinga meilės. Nesvarbu, esi užimta ar laisva, jauti, jog tavo gyvenime trūksta romantikos, švelnesnio žodžio, apkabinimų. Gali būti, jog tau artimi žmonės šiuo metu be galo užimti, tad neranda laiko tau ir tavo poreikiams. Tave šiuo metu masina viskas, kas gražu, kas žydi ir kvepia, mat norėtum tai įsileisti į savo gyvenimą. Švelnumo ieškok meilėje sau - pirmiausia įsiklausyk į save, pamilk savo kūną, dvasią ir tik tuomet tikėkis meilės iš aplinkinių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis