7 požymiai, kad įsižiūrėjai vaikiną, kuris tave įskaudins

Pirmas įspūdis - vienas dažniausiai klaidinančių dalykų. Kiek kartų seilę varvinai dėl paties šauniausio vaikino mieste, o jį geriau pažinus supratai, kad jis visiškai nieko vertas...

Kad nereikėtų tau švaistyti savo brangaus jauno laiko, panele.lt surinko požymių sąrašą, kuris padės tau iškart atpažinti tavęs nevertą vaikiną ir kuo greičiau nuo jo pabėgti.

1. Jis nuolat tave giria, dažniausiai nepelnytai. Dažniausiai vaikinai taip elgiasi norėdami įtikti ir kaip mantrą kartoja pagyras tau. Tu turėtum būti su tokiu, kuris tave įkvepia, dėl kurio norėtum pasitempti, o ne kuris nuolat giria už nerealius dalykus

2. Jis nuo tavęs viską slepia. Pirmasis neištikimybės požymis - paranojiškas slapstymasis. Jis iš rankų nepaleidžia savo mobiliojo, nuolat randa priežasčių su tavimi nesusitikti ir vis pasakoja apie kažkokias „drauges“ - ką gi, metas su juo atsisveikinti.

3. Jis tave pajuokia. Tebūnie tai nekalti juokeliai apie tavo nesugebėjimą naudotis naujausiu technologiniu žaisliuku, bei jei tave tai žeidžia ir jis nereaguoja į tavo jausmus, tai nėra normalus mylinčio vaikino elgesys.

4. Jis viską kontroliuoja. Merginos mėgsta, kai jomis rūpinamasi, tačiau jei tu savo vaikinui turi kasdien duoti ataskaitas apie savo planus ir su kuo eini susitikti, tai nėra gerai. Galbūt jis tavimi nepasitiki. Bandyk išsiaiškinti, kodėl taip jis elgiasi. Jeigu tvirto argumento nesulauksi ir jis taip paaiškins rūpestį tavimi - metas pergalvoti savo santykius.

5. Jam nerūpi tavo interesai. Kad ir ką jam siūlai kartu nuveikti, niekas jam neįdomu. Jis šaiposi iš tavo mėgiamų filmų, drabužių stiliaus, mylimų knygų ar studijų pasirinkimo. Jeigu tu jau tokia juokinga ir neįdomi, tai kodėl gi jis vis dar su tavimi? To jo ir paklausk, atsakymas tikrai nustebins.

6. Jis tave verčia mylėtis. Galbūt tu dar nesi pasirengus arba tiesiog kūniškas artumas tau nėra toks artimas. Joks vaikinas, kad ir pats nuostabiausias, neturi teisės tavęs versti į lovą, tuo labiau sakyti, kad jei nemiegosi su juo - paliks. Tegul ir palieka, tau be jo bus lengviau.

7. Jis nuolat kritikuoja visą pasaulį. Toks vaikinas - pilnas kompleksų ir bando juos maskuoti kitų žmonių netobulumais. Nė vienas negimė tobulas, tačiau su tokius negatyvumo kamuoliu tau - ne pakeliui. Ieškok pozityvesnio ir grožį visur atrandančio vaikino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis