Sukursite šeimą būtent tada! Ieškokite savo gimimo datos

Nereikia jokių astrologų, būrimo iš delnų ar kavos tirščių - santuokos ar piršlybų nustatymas pagal gimimo datą yra kur kas tikslesnis. Ar bent numanai, kada tavęs lauks rimtesnis įsipareigojimas?

Tau pasipirš už kelerių metų ir tikėtina, ne tas žmogus, su kuriuo esi šiuo metu. Jei esi vieniša, tai bus netikėtas pasipiršimas (sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.)

Deja, santuoka tavęs laukia kiek vėlesniame amžiuje, gali būti, jog būsi virš 30 -ies. Nepanikuok - spėsi pasimėgauti laisvu gyvenimu! (sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.)

Pasipiršimo metai nežinomi, tačiau tikėtina, jog tai įvyks dar negreit. Žinoma tik tai, jog pasipiršimas įvyks kelionėje (sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.)

Tau pasipirš tavo geriausias draugas, su kuriuo vystysi romantiškus santykius ilgesnį laiką. Tikėtina, jog tai bus staigmena (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.)

Išlaukus tinkamo momento mylimasis tau pasipirš netikėtoje vietoje, galbūt sugalvos kokią nors aktyvią atrakciją ar panašiai (vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.)

Tikėtina, jog tau pasipirš tuomet, kai būsi neužtikrinta santykiais. Gerai viską apgalvok... (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.)

Kai labiausiai to nesitikėsi, į tavo gyvenimą įžengs JIS ir apvers visas kortas. Būk atidi, šis žmogus, nors ir demonstruos meilę, piršis, vėliau gali palikti (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.)

Gali būti, jog pasipiršimo ilgokai nesulauksi, nes... esi be galo išranki, ir tai pastebi aplinkiniai (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.)

Tau pasipirš ilgametis partneris, todėl būsi beveik užtikrinta, jog tai įvyks. Piršlybos niekuo nenustebins (kovo 21 d.)

Santuoka tavęs lauks kitoje šalyje, nes visko gali būti, jog tavo mylimasis bus užsienietis (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.)

Būk pasiruošusi - šeimos sukūrimas tavęs gali laukti labai ankstyvame amžiuje (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.)

Tikėtina, jog pasipiršimą inicijuosi pati, nes esi drąsi ir savo jėgomis pasitikinti savimi (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.)

Esi laisvės bei nuotykių mėgėja, todėl šeimą, tikėtina, sukursi kiek vėliau nei to tikisi artimieji ar draugai (balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.)

Tau pasipirš, kai būsi kiek brandesnė - nuo 28 iki 35 metų, mat tik tuomet pradėsi traukti brandžius ir atsakingus asmenis (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.)

Visada norėjai didelės šeimos, todėl tikėtina, jog ją sukursi jau labai ankstyvame amžiuje (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.)

Gali būti, jog tu pasipirši pati - tau tiesiog atsibos nuolatinis rimtų temų apie ateitį kreipimas. Būk rami - greitai šeimos nesukursi, tai padaryti tik tada, kada trokš tavo širdis (gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.)

Ištekėsi LABAI greitai - tai gali nutikti net po pusmečio ar metų! Ar jauti, kaip artėja tavo vestvės? (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.)

Tavo draugė gali labai pasitarnauti ieškant tavo gyvenimo meilės - ji ir supažindins tave su būsimu vyru (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.)

Įsimylėsi, pamesi galvą ir... būsi įskaudinta. Gali būti, jog vos pasipiršęs vaikinas nuspręs skirtis. Tiesa, gana greitai atrasi naują mylimąjį (birželio 24 d.)

Labai, labai nenorėsi ištekėti, nes dievini laisvę, tačiau pasipiršimas trenks kaip žaibas iš giedro dangaus (birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.)

Tau pasipirš netikėtomis aplinkybėmis, o šeimą sukursi ne taip jau vėlai - gali būti, jog po kelerių metų (rugsėjo 23 d.)

Ieškok laimės ne taip jau toli - gali būti, jog šeimą sukursi su savo artimu draugu. Tiesa, savosios laimės teks palaukti, mat santuoka numatoma kiek vėlesniame amžiuje (gruodžio 21-22 d.)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis