Vaikino nuomonė: Lietuvoje nerandu sau tinkamos merginos

Praėjusią savaitę skelbtas Marijos laiškas „Esu graži ir protinga, todėl Lietuvos vaikinai man - „ne lygis“ sulaukė išskirtinio dėmesio. Su mumis susisiekė 21 metų vaikinas Vladas, kuris sako, kad jaučiasi lygiai taip, kaip Marija.

„Sveiki, aš esu Vladas (mano pilnas vardas - Vladislav, bet apie tai sužinojau, kai man buvo 15). Man 21 metai. Perskaitęs Marijos laišką supratau, kad esu panašioje situacijoje: niekaip nerandu savo antrosios pusės. Nelaikau savęs genijumi, tačiau tikrai mėgstu skaityti knygas. Nuo pat vaiikystės užsiiminėju sportu: plaukimu, vandensvydžiu, žolės rieduliu (daug kas šios sporto šakos net nežino). Bet štai krepšinis, kaip sakoma, mūsų tautos antroji religija, man kažkodėl nepatinka.

Ieškodamas man prilygstančios merginos, kuri neruko, negeria, domisi kitomis kultūromis, skaito knygas, mėgsta sveiką laisvalaikį, o ne tik vaikščioti po parduotuves, išvykau studijuoti į Olandiją. Maniau, jog studijuodamas užsienyje sutiksiu sau lygia merginą, kuri mane supras, domėsis tuo, kas ir man nebus svetima, bet deja.

Manau, kad reikia ieškoti tokios merginos, kuri kalba tavo gimtąja kalba. Aš kalbu lietuviškai, angliškai bei rusiškai. Esu apkeliavęs daug Europos šalių, sutikau daugybę gražių merginų, tačiau bendraudamas su jomis angliškai ar rusiškai pasigedau to kontakto, kurį patiri kalbėdamas su lietuviu.


Vladislav Kiselis (kairėje). Asmeninio archyvo nuotrauka

Lietuvoje nesugebėjau rasti sau merginos, kuri atitiktų mano norus. Žinau jog esu simpatiškas, gal netgi galima būtų pasakyti gražus, bet čia ne man jau spręsti. Ieškodamas merginos girdėjau visko: vienos sakė, jog mano reikalavimai per aukšti (nejaugi nerūkyti ir negerti, t.y. sveikai gyventi šiais laikais yra aukšti reikalavimai? ), kitoms tiesiog norėjosi būti kartu su manimi, nes esu gražus, o tas man nepatikdavo, nes jos sutikdavo su viskuo, ką besakyčiau. Nors ir esu drąsus (užkalbinti patinkančią merginą galiu nors ir gatvėje), tačiau vis dar esu vienišas.

Daugelis vaikinų domisi mašinomis, o aš - verslu. Skaitau verslo naujienas, taip pat domina technologijos, išradimai.Verslas patinka todėl, nes jis skirtas tiems, kurie yra gudresni ir geba suktis - aš studijuoju tarptautinį verslą ir vieną dieną noriu įkurti savo technologijų įmonę. Todėl gyvenime man trūksta žmogaus, kuris būtų šalia, su kuriuo galėčiau pasikalbėti intelektualiomis temomis, kuris man leistų išlieti emocijas ir netrukdytų užsiimti mėgiama veikla.

Tačiau kol to žmogaus mano gyvenime nėra, stengiuosi dėl savo šeimos, ypač jaunesnių savo brolių ir mamos, kurios dėka aš nusprendžiau studijuoti, keliauti, ji padėjo man suvokti, ko aš iš tiesų noriu, o tai yra daugiau nei krūva pinigų, alkoholis, cigaretės bei vakarėliai.

Noriu patirti tą jausmą, kurį suteikia mylimas darbas, greitas gyvenimo tempas ir suvokimas, kad darai tai, ko trokšta širdis. O labiau už viską noriu šiuo jausmu pasidalinti su mylima mergina. Perskaitęs Marijos laišką supratau, jog turiu jau atsakyti, nes dar nebuvau sutikęs panašiai mąstančios merginos.. O Marija netgi išdrįso parašyti laišką į panele.lt, todėl supratau, jog ji - tikrai drąsi, o aš irgi drąsus. Labai norėčiau, kad mano laiškas pasiektų Mariją, nes puikiai suprantu, kaip ji jaučiasi“.

Esi vaikinas ir nori išreikšti savo nuomonę apie merginas? Lauksim tavo įžvalgų love@panele.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis