Merginos, pasmerktos vienatvei. Ar tu - viena jų?

Kodėl vienos panelės nespėja vaikščioti į pasimatymus ir pritrūksta vazų dovanotoms gėlėms, o kitoms niekaip nepavyksta susirasti antros pusės? Pristatome visų vaikinų košmarą - „keturias baisias moteris“.

Kiek kartų iš šalies stebėjai visų mylimą, populiarią, o tavo akimis neįdomią ir pasipūtusią merginą? Galbūt tai visą mokslo įstaigą iš proto vedanti grupiokė, dėl kurios vakarėlių metu vaikinai neriasi iš kailio? Taip, ji simpatiška, jos juokas malonus ausiai, sakiniai - neįkyrūs, tiesiog ponia tobulybė. Bet ar iš tiesų taip yra?

Paslaptis gali slypėti visai ne geriausių vaikinų nuviliotojoje, o.. tavyje! Galbūt dar nežinai, bet esi viena iš keturių baisių moterų, nuo kurių vaikinai bėga neatsigręždami? Pasitikrink ir imkis veiksmų.

APATIŠKOJI

Jai niekas nerūpi, niekas neįdomu, o dėl visų savo nesėkmių kaltina visus, kurie tik pasitaiko apatiškosios kelyje. Kai ką užkalbina vaikinas, per savo pasyvumą ji jo net nepastebi ir nesistengia pasirodyti įdomi. O likusi viena vėl niurzga dėl vienatvės.

Veiksmų planas: giliai įkvėpk ir apsidairyk. Ką įdomaus apie tave pasakoja tavo aplinka? Galbūt turi šimtus hobių, tačiau nemanai, kad vaikinams tai bent kiek rūpi? Dar ir kaip! Todėl duok sau užduotį - kitą kartą, kai akiratyje pasirodys akiai mielas vaikinas, papasakok jam kaip kiekvieną antradienį skubi į italų kalbos kursus, o savaitgaliais lankai šokių pamokas. Tokia mergina negali būti nuobodi! Jei manai, kad esi apatiškoji, pats veiksmingiausias priešnuodis - susidomėjimas net menkiausiomis detalėmis. Pabandyk!

NUSKRIAUSTOJI

Dar nespėjai užmiršti tavęs stovykloje nepabučiavusio Tomo, dėl kurio praverkei visą aštuntąją klasę ir pusę devintosios? „Visi jie - paršai, tik ir taikosi mano vargšę širdelę daužyti!“, sau kartoja nuskriaustoji.

Veiksmų planas: Sakyk ką nori, bet metas tokio masto ir svarbos skaudulius laidoti giliai su išaugtais paauglystės šortais. Nenaudėlis Tomas paklaustas tavęs tikriausiai nė neatsimintų, o tu vis dar kuri keršto planus? Geriau duok jau subrendusiems vaikinams šansą. Tikrai nerasi vaikino, kuris tave užkalbintų tik tam, jog vėliau galėtų įskaudinti. O jei ir užkalbins, niekuomet neparodyk, kokia pažeidžiama ir trapi esi. Atsipalaiduok ir tiesiog mėgaukis nauja pažintimi. Juk ji gali vesti ir į laimingą draugystę, nepamiršk!

VISKO BIJANTI

Tokios merginos šūkis: - o kas, jeigu... Ji bijo naujų pažinčių, kiekvieną naujojo pažįstamo frazę analizuoja ir visuomet sugeba rasti priežastį, kodėl jai geriau su tuo asmeniu neprasidėti.

Veiksmų planas: Bijai vilko - neik į mišką, nori amžinai būti vieniša - nekalbėk net su simpatiškiausiais vaikinais. O jei vis dėl to giliai širdyje matai, kad metas tavo baimes mesti per tvorą, nustok baimintis dėl kiekvienos smulkmenos. Vaikinai - ganėtinai nesudėtingi padarai, juos gamta apdovanojo tiesmukiškumu, todėl jie tikrai pasakys, kas jiems nepatinka. Sako, kad pasitikėjimo savimi suteikia nauja iš batų verčianti suknelė...

PRIEŠIŠKOJI

Tai - ypatingas tipas, nes priešiškumas gali būti tiek slaptas, tiek atviras. Slapukių ginklas - paskalos. Jos pirmiausia pasikliaus visais pletkais, o dar ir naujų sukurs, kad tik rastų priežastį nekurti sveikų santykių. Atvirai priešiškos - visada pasirengę puolimui. Jos dievina sarkazmą, mėgsta pajuokti pašnekovus ir iš nieko sukurti didžiausias dramas.

Veiksmų planas: su priešais nesibičiuliaujama. Kodėl tau iš priešės netapus drauge? Kad ir kaip šauniai jaustumeisi kritikuodama ir pašiepdama aplinkinius, iš to tau - jokios naudos. Sudeginsi visus tiltus ir sėdėsi savo soste viena kaip pirštas. O ir princai iki šiol dar nė karto nepasirinko nei piktosios pamotės, nei klastūnių seserų. Kažkodėl visuomet nugali toji paprasta jautri Pelenė. Gal žinai, kokia jos paslaptis?..

Pirmas žingsnis - pripažinti, o keisti save tuomet nebe taip ir neįmanoma. Sėkmės ir pozityvumo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis