Vaikinai atskleidžia, kokios merginų savybės juos žavi

Dar prieš kelerius metus grupė „Kastaneda" dainavo: „Merginos gali būt aistringos arba abejingos, bet būkim realistai: gerai, kad jos yra". Kad ir kaip nenori, bet prie sienos prispausti vaikinai atskleidžia, kad be mūsų jie - niekaip!

Taigi, kokias merginų savybes labiausiai vertina vyrukai?

Be merginų negalim, nes jos...

1. ...visuomet maloniai kvepia. Pasirodo, mūsų kasdien naudojamų šampūnų, prausiklių ir kvepalų aromatų mišinys juos veda iš proto. Taigi, eidama su simpatija susitikti, neužmiršk mylimiausių kvepalų!

2....yra labai rūpestingos. Dėl įgimtų motiniškų instinktų, merginos yra natūraliai rūpestingesnės. Vaikinus žavi mūsų savybė žinoti visų bėdas ir rasti joms sprendimus. Panelės rūpinasi savo draugais, ne vien mylimaisiais. O jei dar ir valgyt jiems padaro...

3. ...dėvi aistras kaitinančius apatinius. Nėriniai, įvairiausi raštai ir kitos detalės, pagal kuriuos merginos renkasi apatinius, kaitina vaikinams kraują. Jie mėgsta paslaptis, o kas gali būti labiau viliojančio, negu vos vos pridengtas mylimos merginos kūnas?

4. ...moka išklausyti. Jeigu galėtų rinktis, savo problemas vyrukai visuomet išklotų tik merginai. Jos moka atidžiai išklausyti ir visada stengiasi suprasti. Daugelis merginų yra ganėtinai jautrios, todėl ir į kitų problemas reaguoja atvira širdimi.

5. ...geba save gerai išreikšti žodžiais. Gebėjimas aiškiai išsakyti savo jausmus yra savybė, dėl kurios vaikinai padarytų bet ką. Merginoms atrodo, kad vyrukai jų nesiklauso, kai jie paprasčiausiai nežino, ką joms atsakyti. Todėl jie nors ir šaiposi iš mūsų plepalų, bet už gebėjimą pasakyti viską, kas neramina, atiduotų bet ką.

6. ...nebijo verkti. Verkiantis vyras galvoja, kad yra silpnas ir negali tvirtai iškęsti savo bėdų. O merginos turi šimtus legalių priežasčių verkti: PMS, bloga nuotaika, sugriuvę planai ar papildomas kilogramas. Verkimas - mergaičių privilegija, prieš kurią vaikinai - bejėgiai...

7. ...vertina artumą. Merginos mėgsta kiekviename žingsnyje jausti artumą: nori, kad vyrukai laikytų jas už rankos ar apsikabintų žiūrint filmą. Kad ir kokiais kietuoliais apsimetinėtų, bet giliai širdyje vaikinai trokšta glaustytis prie švelnių ir šiltų merginų.

8. ...turi nuostabias figūras. Labiau už futbolo rungtynes vaikinai mėgsta stebėti gatve žingsniuojančias merginas. Skirtingai nei vaikinai, jos gatvėmis lengvai plaukia, grakščiai statydamos pėdas ir judindamos klubus, o tai juos užburia.

9. ...avėdamos aukštakulnius gali padaryti bet ką. Aukštakulniai optiškai ilgina kojas, daro laikyseną grakštesnę, o eiseną išraiškingesnę. Vaikinai gali stumdyti spintas, vairuoti motociklus ir gliaudyti sudėtingiausias formules, bet ėjimas avint aukštakulnius jiems - aukštoji matematika...

10. ...išlieka gražios, net įsisupę į treningus. Jei paklaustumėt savo vaikino, kada jam esat gražiausios, garantuojam, kad jis atsakytų, jog ryte, vos pabudus. Ironiška, tačiau už sudėtingiausią makiažą vaikinams gražiau natūralumas ir paprastumas. Aišku, jie negali akių atitraukti ir nuo viliojančios suknelės, tačiau nerūpestingi namų drabužiai ir lengvai susivėlę plaukai jiems signalizuoja, kad mylimoji - ne vien išsipusčiusi princesė, o ir paprasta miela mergina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis