Vaikino nuomonė: merginos labiau vertina dovanas, o ne jausmus

Nors Kalėdos turėtų būti džiugesio ir meilės metas, tačiau dauguma vis vien labiausiai laukia dovanų ir tikisi po šventine egle rasti tai, kas labiausiai džiugintų širdį.

Parduotuvėse visi lyg išprotėję valandų valandas blaškosi ieškodami dovanų artimiesiems, ir, žinoma, mylimiesiems. Mano geriausias draugas užvakar paklojo pusę savo atlyginimo ir nupirko savo merginai jos išsvajotą išmanųjį telefoną. Pusę atlyginimo!

Dovanos ir dėmesys - gražu, tačiau imu pastebėti, kad dažna mergina yra įsitikinusi, kad kuo labiau vaikinas ją myli, tuo brangesnes dovanas jis privalo dovanoti. O progų - tiek daug! Kalėdos, Valentino diena, merginos gimtadienis, draugystės metinės, pirmojo bučinio sukaktuvės, pusė metų po pirmojo pasimatymo... O kur dar bene kaskart susitikus laukiamos gėlės, saldainiai, netikėtos staigmenos?! Merginos kažkodėl galvoja, kad vaikinai privalo jas nuolat lepinti, apipilti dovanomis, o ilgainiui jos nebevertina mūsų dėmesio, meilių žodžių ar paguodos. Atrodo, kad tik todėl, jog gimė merginomis, mes, vaikinai, esame įpareigoti jas kiekviename žingsnyje apglėbti dėmesiu, ir, žinoma, dovanomis.

Mes irgi norime dovanų! Būtų labai malonu kiekvieno išlaikyto egzamino ar ligos (jei merginai mėnesinės - be šokolado jos akyse nesirodyk!) atveju gauti malonių staigmenų. Deja, realybė tokia, kad mes dovanas gauname tik per gimtadienį ir Kalėdas. Ir tai dažniausiai būna knygos (nes mergina nori, kad būtum apsiskaitęs), nauji marškiniai (kad dažniau ją į teatrą vestumeisi) ar skėtis (didelis, kad ir ji po juo tilptų).

Žinau, kad panele.lt skaito tikrai daug Lietuvos merginų, todėl labai tikiuosi, kad jos mane išgirs ir susimąstys, ar ne per daug materialūs dalykai jas užvaldė. Kas jums svarbiau - ar mylintis vaikino žvilgsnis, ar jo paskubomis iš pareigos nupirktos rožės? Merginos, linkiu per Kalėdas gauti ir dovanoti šiltus jausmus, jie - neįkainojami!

Tomas

Esi vaikinas ir nori išreikšti savo nuomonę apie merginas? Lauksim tavo įžvalgų love@panele.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis