Slaptas kodas: ką iš tikrųjų reiškia vaikinų SMS žinutės?

Draugystės pradžia - tai tas laikas, kai iš rankų nepaleidi savo mobiliojo telefono. Juk nežinia, kada gi tas įsižiūrėtas žavuolis sugalvos tau žinutę parašyti...

Tačiau ar visuomet žinutė reiškia tai, kas joje rašoma? Pasirodo, ne! Pateikiame dažniausiai pasitaikančias žinutes - mįsles. Iškoduok ir valdyk situaciją!

„Gerai“, „OK“, „Jo“, „Mhm“ ir t.t.

Jeigu jis į ilgiausią tavo žinutę sugeba atsakyti vienu trumpu žodeliu ir nieko daugiau, tai reiškia, kad jis savo laiko švaistyti tau nenori. Patinkančiai merginai vaikinai gali prirašyti ištisas tiradas, o įkyruolei užteks ir vieno mažo žodelio, kuris reikš paprasčiausiai atstok.

„Labas“ :)

Tarp paprasčiausio labas ir labas su šypsenėle - didžiulis skirtumas! Toks ženklas paprastai reiškia ypatingą susižavėjimą ir slaptą, kad ir žinute siųstą, flirtą.

Dviguba žinutė

Jeigu vaikino atsakas netelpa į vieną žinutę, jis tikrai nuoširdžiai nori tau rodyti dėmesį ir skyrė laiko tavo smalsumui patenkinti. Tiesa, būk atsargi - jei tiesiog paklausei klasės draugo, ar jis atliko namų darbus, kurių tu nesupranti, o jis tau parašo vos ne dienoraščio vertą žinutę, reiškia, kad turi slaptą ir ne itin malonų gerbėją. Toks dėmesys vargina!

Jokio atsako

Sako, kad jokių naujienų reiškia geras naujienas. Ką gi, žinučių pasaulis - kitoks. Mes gyvenam ne akmens amžiuje ir gyvenam sulipę su savo telefonais, todėl galimybė, kad tavo žinutės jis nepamatė, yra lygi nuliui. Teks pripažinti, kad galbūt vaikinas tavimi nelabai domisi ir nenori artimiau draugauti. Ką gi, kuo greičiau tai suprasi, tuo greičiau atsiras vietos tavęs vertam vaikinui.

„Labas rytas“

Jeigu žinutėje nėra kreipinio į tave, galima manyti, jog tai - tiesiog keletui žmonių išsiųsta žinutė. Sunku patikėti, bet vaikinai taip daro! Tačiau jei gavai tikrai mielą ir tikrai tik tau adresuotą žinutę, džiaugtis ankstyvu ryto dėmesiu!

„Ką veiki?“

Klausimas ką veiki? 10 ryto ir 10 vakaro skamba visiškai skirtingai. Jei vaikinas nuolat vakarais tavęs klausinėja, ką veiki, bet tokie pokalbiai niekur neveda - turi reikalų su bailiu, nesugebančiu tavęs pakviesti į pasimatymą. Gali imtis iniciatyvos ir gudriai išprovokuotu kvietimą pati. Tačiau būk atsargi - vaikinai nemėgsta žinoti, kad valdžia - ne jų rankose...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis