Nepatikėsi, jog šios tavo mylimiausios žvaigždės sirgo depresija (FOTO)

Slogi nuotaika, trumpalaikis liūdesys ar nerimas neaplenkia nieko. Vis dėlto kai niūrios nuotaikos užsitęsia, galima spėti, jog į gyvenimą atsėlino depresija. Nors garsiausios pasaulio žvaigždės scenoje ar ekrane atrodo guvios, laimingos ir energingos, viduje jos kovoja su slogučiu.

Įžymybės atvirai pasidalino savo mintimis apie depresiją, jos simptomus bei galimas priežastis.

Justinas Bieberis nori supratimo, jog yra žmogus

„Jaučiuosi izoliuotas. Būnu savo viešbučio kambaryje, aplinkui pilna gerbėjų, tave visur sekioja paparacai, kyla įtampa. Kai negali vienas kur nors nueiti ar ką nors nuveikti, apima depresija. Aš tik noriu, kad žmonės suprastų, kad aš esu žmogus. Stengiuosi įveikti tokias dienas. Manau, kad daugelis žmonių tai patiria.“

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press

Cara Delevingne beviltiška kova su liga

2016 metais leidiniui „Esquire“ duotame interviu Cara Delevingne dar išsamiau apibūdino savo psichinės sveikatos būklę: papasakojo apie anoreksiją, savęs žalojimą, piktnaudžiavimą cigaretėmis ir emociškai užgaulių žinučių apie save rašymą. Mergina vis dar kaunasi su depresija, tačiau ji randa džiaugsmo vaidyboje, kvailiodama fotosesijose ir leisdama laiką su savo mylimąja. Anot Caros, vienintelis vaistas nuo depresijos - užimtumas. Tik veiklus žmogus gali būti pajėgus nugalėti psichinę ligą.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Troian Bellasario neaplenkė ir savęs žalojimasis

„Pradėjau save žaloti dar žemesnėse klasėse. Susilaikydavau nuo maisto arba susilaikydavau nuo buvimo su savo draugais, priklausomai nuo to, kaip gerai tą dieną pasirodžiau mokykloje… Nežinojau, kas yra gerai ir kas yra blogai, todėl manau, kad sukūriau šią keistą patikrų ir pusiausvyros sistemą, norėdama įvesti tvarką savo pasaulyje. Tačiau iš tikrųjų rezultatas gavosi priešingas“, - pasakoja Jaunosios melagės žvaigždė. Aktorė ne kartą žiniasklaidai yra atskleidusi skaudžius praeities momentus, kuomet sirgo valgymo sutrikimais bei depresija. Anot įžymybės, šie du sveikatos sutrikimai - tarsi brolis ir sesuo, keliauja lygiagrečiai.

Troian Bellisario
Troian Bellisario
Vida Press

Selena Gomez

Selena Gomez yra pasakojusi, kaip jos kova su vilklige atsiliepė ir jos psichinei sveikatai. Leidinyje „People“ ji rašė: „Supratau, kad nerimas, panikos priepuoliai ir depresija gali būti vilkligės šalutinis poveikis, kuris gali kelti savu iššūkių.“ Taigi, aktorė pasiėmė atostogas nuo visų karjeros įsipareigojimų ir leido laiką Tenesio reabilitacijos centre. Geriausias Selenos vaistas nuo slogių minčių - dainavimas. Anot jos, būtent jis padeda įveikti sunkumus.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Lena Dunham

Serialo „Merginos“ („Girls“) aktorė, kovojanti su obsesiniu kompulsiniu sutrikimu ir nerimu, prisijungė prie nepelno siekiančios organizacijos „Child Mind Institute“ naujos kompanijos. Ši organizacija dirba su psichinės sveikatos problemų ir mokymosi sutrikimų turinčiais vaikais. Leidiniui „People“ Lena Dunham sakė: „Sau mažesnei pasakyčiau, kad nėra gėda prašyti mokytojos pagalbos, pasakyti draugui, kad jautiesi nejaukiai, kad tai tas pats, kaip nugriūti ir nusibalnoti kelius.“

Lena Dunham
Lena Dunham
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis