Prezervatyvus perkanti mergina - tabu ar normalu?

Egzistuoja dalykų, kuriuos ne itin jauku pirkti. Vienoms merginoms nejauku pirkti higieninius įklotus, kitoms - intymios higienos prausiklį, trečioms - vaistus nuo tam tikrų ligų, o ką jau kalbėti apie drebančiomis rankomis perkamą nėštumo testą...

O ar normalu vienišai merginai pirkti prezervatyvus? Juk viena ji jų tikrai nepanaudos, o ar verta juos pirkti nenumatytiems atvejams?


Lytinio gyvenimo specialistai teigia, jos apsauga sekso metu turėtų rūpintis tiek vaikinai, tiek merginos. Tačiau kalbant apie prezervatyvus kažkodėl priimta, kad jais pasirūpins vaikinas. Tačiau gyvenime būna įvairiausių situacijų, kai geismas užvaldo, o apsaugos nėra. Tai gal kiekviena mergina turėtų savo kosmetinėje turėti ir prezervatyvą?


Merginos, kurios turi ilgamečius vaikinus, dažniausiai nesibodi pačios nusipirkti prezervatyvų. Tačiau kartais jų vaikinai, matydami, kad mergina rūpinasi apsauga, nusprendžia, kad tai - jos reikalas, ir palieka atsakomybę saugiu seksu rūpintis jai. Taip neturėtų būti, tuo labiau jei vaikinas sako „tau reikia, tu ir rūpinkis“. Tokiu atveju vertėtų vaikinui priminti, kodėl apsauga tokia svarbi, ir kad jis privalo ja rūpintis lygiai taip pat kaip ir tu.


Nevertėtų pasitikėti ir vaikino pažadais „ištraukti“ laiku. Net ir suspėjus ištraukti varpą prieš ejakuliaciją, išlieka nemaža pastojimo galimybė, tuo labiau, kad jauni vaikinai nelabai geba atskirti, kuriuo būtent momentu įvyksta ejakuliacija. Todėl prezervatyvas yra būtinas be jokių išlygų nuo pat lytinio akto pradžios. Taip būsi užtikrinta, kad neužsikrėsi lytiškai plintančiomis ligomis bei apsisaugosi nuo nepageidautino nėštumo.


Daugelis merginų bodisi pirkti prezervatyvus ir dėl jauno amžiaus. Primename, kad ginekologai nerekomenduoja turėti lytinių santykių iki pilnametystės, neigiama seksualinė patirtis ankstyvoje jaunystėje gali turėti rimtų fizinių ir psichologinių pasekmių. Tačiau atsarga gėdos nedaro. Tik tu viena gali nuspręsti, kada ir su kuo pradėti lytinį gyvenimą. Tačiau kad ir koks žavus ar karštas vaikinas atrodytų, nevalia pamiršti neatsargaus elgesio pasekmių. Todėl jau geriau vieną kartą paraudonuoti prie kasos parduotuvėje, nei paskui graužtis ir su baime laukti nėštumo testo atsakymų. Būk atsakinga!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis