10 ženklų, įrodančių, kad neverta pradėti naujų santykių

Susipažinus su tau patinkančiu vaikinu apima euforija: pagaliau jis tave pastebėjo! Dabar pradėsi gražią romantišką draugystę, kuri galbūt taps tavo gyvenimo meilės istorija?

Pradžia graži, tačiau kai susižavėjimo kerai išsisklaido, imi svarstyti, ar tikrai jis toks žavus, kaip atrodė iš pradžių? O svarbiausia - ar vertas jis tavo dėmesio? Siūlome apžvelgti 7 dažniausiai pasitaikančius (šiek tiek komiškus) ženklus, kurie parodys, kad vis dėlto neverta pradėti naujų santykių.

1. Kai vaikinas tau parašo žinutę, perskaitai ją iškart, tačiau atsakai tik pabaigusi kitus darbus. Nesvarbu, kad tas „darbas“ - serialo žiūrėjimas arba susirašinėjimas su drauge „Facebook“ žinutėmis.

2. Kai draugai pasiteirauja, kas naujo tavo gyvenime, tu atsakai, kad nusipirkai naują suknelę ar pagaliau išlaikei visus egzaminus. Vaikinas? Koks vaikinas?!

3. Nuolat pastebi simpatiškus vaikinus ir imi svarstyti, kad visai neblogai būtų su jais nueiti į pasimatymą.

4. Kai jis tave pabučiuoja atsisveikinat, imi galvoti, ką valgyti vakarienei.

5. Net einant į pasimatymą restorane nesuki galvos, kuo apsirengti, gražiausias sukneles taupai geresnėms progoms. Ar geresniems vaikinams?

6. Vis dar nežinai, ar jis turi brolių ir seserų. Nors gali prisiekti, kad šio klausimo jo klausei jau ne kartą.

7. Jei laukia pasimatymas su juo, nuolat randi priežasčių atidėlioti pasiruošimą. Nieko tokio, gali jis valandėlę ir palūkėti!

8. Aplinkiniams apibūdini jį kaip „žinantį daug dalykų“. Jokio komentaro apie išvaizdą, žavesį ar patrauklumą.

9. Jo dovanotos dovanos dar neišpakuotos, o Kalėdoms gautus kvepalus net neuosčiusi atidavei sesei.

10. Jis pakviečia tave susipažinti su jo draugais, o tavo pirmas klausimas jam: „O tavo draugai gražūs? Gal koks laisvas yra?“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis