Koks elgesys atkreips patinkančio vaikino dėmesį? (I dalis)

Kiekviena mergina turi savų viliojimo būdų ir gudrybių. Tačiau ar žinojai, kad tas pats triukas vieną vaikiną gali vilioti, o kitą - atstumti?

Skaitytojų prašymu parengėme straipsnių ciklą apie tai, kaip reikėtų elgtis norint atkreipti tau patinkančio vaikino dėmesį.

I DALIS. Kaip atkreipti vaikino dėmesį, kai jį matai pirmą kartą?

Mokslininkai dar nėra įrodę, ar meilė iš pirmo žvilgsnio tikrai egzistuoja, tačiau vaikinas tau į akį tikrai gali kristi vos per akimirką. Tu jį pastebėjai, o ką daryti, kad jis pastebėtų tave?

1. Nuolat į jį žiūrėk, o kai pagausi jo žvilgsnį, nusišypsok ir greitai nusuk akis į šalį. Akių kontaktas - pats geriausias ženklas, kad vaikinu susidomėjai. Todėl ir būk susidomėjusi, o ne žiopsok į jį neatitraukdama akių.

2. Suk plaukus. Nesakome, kad turėtum atsinešti plaukų suktukus į vakarėlį, tiesiog pamačiusi, kad vaikinas į tave žvilgčioja, nubrauk nuo veido plaukus arba užkišk sruogą už ausies. Kai akiratyje matome mums patinkantį žmogų, mes siekiame, kad jis mus paliestų ir parodytų švelnumą. Todėl nevalingai liesdami sau plaukus siunčiame simpatijai flirto signalus.

3. Net iš jei iš prigimties esi stipri ir savarankiška, niekas neištirpdo tave pirmą kartą matančio vaikino širdies kaip gebėjimas būti gležna. Todėl jei lengvai nurausi pagavusi jo žvilgsnį ir parodysi, kad esi šiek tiek nedrąsi, vaikinas skubės apgaubti tave savo globa.

4. Elkis ramiai. Jokių staigių judesių, nerimastingo žvilgčiojimo per petį ar telefono tikrinimo kas minutę. Parodyk jam, kad mėgausi aplinka, esi geros nuotaikos ir atsipalaidavusi. Kas norės susipažinti su nervų kamuoliu?!

5. Nuobodžiauk. Jei į vakarėlį atsineši kompiuterį ar atrodysi itin užsiėmusi, mažai vilties, kad vaikinas išdrįs tave trukdyti. Todėl leisk sau šiek tiek panuobodžiauti ir to parodyti. Tai leis jam suvokti, kad esi pasirengusi jo dėmesiui ir gebėsi susikoncentruoti tik į jį.

6. Kopijuok. Mes nevalingai jaučiame prielankumą tiems, kurie elgiasi taip, kaip mes. Todėl kopijuok vaikino elgseną. Jei jis trauko marškinėlių apykaklę, nes vakarėlyje karšta, tu gali nusirišti skarelę ar vėduoti sau veidą ranka. Taip parodysi, kad turite kažką bendro, galbūt tai bus pirmojo jūsų pokalbio pradžia.

7. Suteik jam šansą. Ne visi vaikinai yra drąsuoliai, kurie vos pamatę jiems patinkančią merginą ryšis užkariauti jos dėmesį. Todėl turi suteikti jam progą parodyti tau dėmesį. Praeik pro šalį, netyčia į jį atsiremk ir atsiprašyk su meiliausia šypsena veide. Vaikinas tikrai neatsispirs galimybei pratęsti pažintį.

Temos „Kaip atkreipti vaikino dėmesį“ tęsinio visą savaitę ieškok portale panele.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis