Koks elgesys atkreips patinkančio vaikino dėmesį?(II dalis)

Kiekviena mergina turi savų viliojimo būdų ir gudrybių. Tačiau ar žinojai, kad tas pats triukas vieną vaikiną gali vilioti, o kitą - atstumti?

Skaitytojų prašymu parengėme straipsnių ciklą apie tai, kaip reikėtų elgtis norint atkreipti tau patinkančio vaikino dėmesį.

Skaitytojų prašymu parengėme straipsnių ciklą apie tai, kaip reikėtų elgtis norint atkreipti tau patinkančio vaikino dėmesį.

II DALIS. Kaip atkreipti vaikino dėmesį, kai jį sutinki dažnai, bet nedrįsti užkalbinti?

Galbūt jis tavo bendramokslis, kaimynas, o gal tiesiog žavus vaikinas, su kuriuo kiekvieną rytą važiuojate tuo pačiu autobusu? Nedelsk, ženk pirmą žingsnį!

1. Pirmo įspūdžio antrą kartą neįmanoma palikti. Tikriausiai nereikia priminti, kad sutinkame pagal rūbą, o palydime pagal protą, todėl nori ar nenori, bet išvaizda pažinties pradžioje - svarbi. Atrodyk tvarkingai, nepatingėk susišukuoti ar užsimaskuoti spuogelių prieš eidama ten, kur yra galimybė sutikti savo simpatiją. Kam atrodyti blogai, jei gali atrodyti puikiai!?

2. Būk linksmuolė. Vaikinus it magnetas traukia linksmos, besišypsančios merginos, o nuoširdus juokas juos vilioja labiau nei iššaukiantys apdarai. Todėl visuomet pagavusi jo žvilgsnį nusišypsok ir neslėpk emocijų.

3. Stenkis būti ten, kur ir jis. Nesakome, kad turi šnipinėti po jo langu, tiesiog jei žinai, kad jis lankosi tam tikroje kavinėje ar lanko tam tikrą sporto klubą, kodėl gi tau ten „nepersikrausčius“? Net su tavimi nebendraudamas vaikinas ilgainiui tave įsidėmės, o kai aplinkui nematys - pasiges.

4. Gerumas ir nuoširdumas. Nė vienas vaikinas netrokš užkalbinti paniurusią ir akivaizdžiai „pasikėlusią“ merginą, kad ir kokia iš kojų verčianti ji būtų. Todėl visuomet elkis mandagiai, niekada negali žinoti, kada vaikinas tave stebi. Nuoširdi šypsena, kuklumas ir paprastumas - sunkiai surastum vaikiną, kuris šių savybių nevertina.

5. Suteik jam progą. Gali būti, kad jis tiesiog nedrįsta tave užkalbinti. Todėl neįkyriai suteik jam šią progą. Jeigu važiuojate autobusu, stenkis šalia jo atsisėsti, pro jį praeiti ar susidomėti tuo pačiu objektu, kuris patraukė ir jo akį. Neslėpk, kad jis patraukė tavo dėmesį!

I DALIS. Kaip atkreipti vaikino dėmesį, kai jį matai pirmą kartą?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis