Rask savo gimimo mėnesį - sužinosi, kokia profesija tau tiktų ir būtų perspektyvi

Ne kiekvienas, pasirinkęs profesinį kelią, juo eina. Eksperimentuoti galima, tačiau norint apsisaugoti nuo streso keičiant profesinę kryptį, reikėtų žinoti, kokia profesija yra rekomenduotina. Šį kartą pasitelksime gimimo mėnesį, kuris gali tiksliai nusakyti asmenines savybes, o kartu ir pasufleruoti, kokia profesinė kryptis tau yra tinkamiausia.

SAUSIS. Dažniausiai sausį gimę nepastovūs, gudrūs ir žodžio kišenėje neieškantys žmonės. Jie mėgsta bendrauti, tačiau vengia gilesnių jausmų. Jiems sunku ilgam susitelkti vienam darbui, todėl jie mėgsta dirbti daug darbų vienu metu. Sausio mėnesį labiausiai tinka laisvos profesijos, leidžiančios nepaklusti svetimai valiai, režimui ir disciplinai. žurnalistas, rašytojas, psichologas, teologas, lektorius, teatro ar kino kritikas, vadybininkas, diktoriai.


VASARIS. Vasarį gimę yra išradingi, smalsūs, nenuspėjami, linkę eiti savo keliu. Visais veiksmais jie siekia išsiskirti iš minios ir įrodyti kitiems, kad yra ypatingi. Jiems reikia permainų, laisvės, savarankiškumo ir tai skatina juos rinktis laisvas profesijas. Vis dėlto darbą jie atlieka apgalvotai, nuosekliai ir kantriai. Rekomenduojamos profesijos:


psichologas, menininkas, dizaineris, ekonomistas, buhalteris, sociologas, kino operatorius, antikvaras, išradėjas.

KOVAS. Kovo mėnesį gimę dažniausiai yra kuklūs, dėmesingi, tvarkingi, sąžiningi, darbštūs, pareigingi ir paslaugūs žmonės. Viską, ką jie daro, daro gerai. Kovo mėnesį gimusios labai pastabios, todėl kartais tampa per daug smulkmeniškos ir priekabios.Joms patinka rutininis darbas, jie moka planuoti, lengvai perpranta reikalingą informaciją ir viską pagrindžia nenuginčijamais faktais bei argumentais. veterinaras, gydytojas, amatininkas , sociologas, filologija, analitikas, buhalteris, redaktorius, farmacininkas.


BALANDIS. Tave galima vadinti energijos užtaisu. Laiką leisti namuose nuobodžiaujant – tau svetimas jausmas. Vienu metu gali atlikti keletą užduočių, nuolat atsiduri dėmesio centre ir lyg magnetas prie savęs trauki žmones.


Dažnai trykšti gera nuotaika, nori pamatyti ir patirti viską, kas atsiranda tavo kelyje. Darbas biure – tikrai ne tau. Reikia nuolatinio veiksmo, naujų pojūčių, kasdien tikiesi atrasti ką nors naujo. Esi fiziškai aktyvi, todėl geriausias pasirinkimas – tai, kas reikalauja tiek emocinės, tiek fizinės energijos. Tavo charakteris puikiai atsiskleistų tapus šokėja, asmenine trenere, įvairių sporto šakų instruktore, taip pat puikiai sektųsi organizuoti renginius, kurti reklamas ar tapti užsiėmusio žmogaus asmenine asistente. Kol turi progą, išbandyk kuo daugiau skirtingų veiklų, nes talentų ir užsidegimo tau tikrai nestinga.


GEGUŽĖ. Mėgsti komfortą, patogumą, paprastumą, o rutina tau – ne priešas. Patinka planuoti, tačiau tikrai nesi ta, kuri minučių tikslumu žino, ką veiks po dviejų savaičių. Vertini ramybę, esi uždaro būdo, tau nereikia būrio draugų, geriau turėti kelis, tačiau visam gyvenimui. Tau nesvetimas gailestis, noras padėti, todėl labai tiktų specialybė, kur teiktum pagalbą kitiems. Vertėtų pasidomėti psichologijos, medicinos, taip pat edukacijos specialybėmis. Tikriausiai mėgsti gaminti ir kurti tai, kas suteikia namams jaukumo, todėl nevertėtų atmesti interjero dizainerės, kulinarės ar aksesuarų kūrėjos pareigų.


BIRŽELIS. Esi emocinga, laikaisi savo principų ir labiau už viską bijai likti nepastebėta, tave žavi grožis, kūryba, menai, negali savęs sprausti į rėmus ir paklūsti taisyklėms. Svajoji, kad būtų suteikta visiška laisvė, nes tik tada galėsi tinkamai atskleisti savo talentus. Turėtum rinktis tokią specialybę, kurios pagrindas – kūryba. Tai gali būti mados, reklamos ar tapybos studijos. Tačiau atmink, kad kuriančiųjų pasaulis – negailestingas ir sužibėti lemta tik vienetams.


LIEPA. Liepos mėnesį žmonės yra svajotojai, jautrūs ir jausmingi. Juos veikia galinga vaizduotė ir neįtikimos svajonės. Žuvys linkusios iš aplinkos priimti tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas. Kupinos užuojautos Žuvys yra pasirengusios ne tik padėti kitiems, bet ir dėl jų pasiaukoti. Šio ženklo atstovai vengia konfliktų ir aktyvių veiksmų, tad dažnai leidžia viskam tekėti savo vaga. Rekomenduojamos profesijos: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, auditorius, finansininkas, logistikos specialistas, psichoanalitikas, privatus seklys, dainininkas, profesionalus keliautojas, artistas, menininkas.


RŪGPJŪTIS. Esi atsakinga, labai darbšti, nuolat sieki geriausių rezultatų. Negali pakęsti konkurencijos, sieki visur pirmauti, nesvarbu, kokia kaina. Dėl mokslų gali aukoti asmeninį gyvenimą, miegą ar net draugus. Esi labai valdinga, svajoji gyvenime daug pasiekti ir, žinoma, daug uždirbti. Tave traukia specialybės, kurių atstovams tenka didžiulė atsakomybė ir garbė. Jeigu dievini adrenaliną ir jauti būtinybę įrodinėti savo tiesas, tau tiktų advokatės, nekilnojamo turto agentės, laidų vedėjos, verslininkės, finansininkės specialybės arba akademinis gyvenimas. Kadangi mokytis tau – vienas malonumas, derėtų pagalvoti ir apie aukštus mokslo laipsnius ar atradimus.


RUGSĖJIS. Tau vertėtų daugiau pasidomėti apie maisto pramonę. Būtum puiki maisto pramonės technologė, mat puikiai nusimanai etiketėse ir tau svarbi maisto kokybė. Taip pat save galėtum atrasti renginių organizatorės profesijoje. Turi puikius organizatorės įgūdžius, mėgsti lyderiauti, turi tvirtą charakterį. Renginiai - tavo stiprioji sritis, visuomet pirma sužinai apie karčiausius vakarėlius tavo mieste.


SPALIS. Tau tinkamiausia profesija reklamos srityje. Puikiai išmanai reklamos subtilybes, domiesi reklamos pasaulio naujovėmis. Be to, esi kūrybinga ir puikiai susitvarkai su paskirtomis užduotimis. Taip pat puikiai tinkanti tau sritis yra žurnalistika. Esi ta, kuri nebijotų pakalbinti net prezidentės, be to, esi be galo komunikabili ir sumani. Nuo pat vaikystės mėgsti rašyti, be to, svajoji apie savo knygos išleidimą.


LAPKRITIS. Kadangi tau patinka ramybė, puikiai save atrastum bibliotekininkės profesijoje. Knygų skaitymas tave ramina, o nuolatinis buvimas knygų apsuptyje tave žavėtų, gerai nuteiktų. Taip pat tiesiog dievini keliones, todėl tau kuo puikiausiai tiktų darbas, susijęs su kelionėmis. Būtum profesionali gidė - kuo puikiausiai pristatytum svečią šalį, be to, esi gabi užsienio kalboms.


GRUODIS. Būtum puiki rašytoja. Ar niekad nepagalvojai apie rašymą? Turi talentą rašyti, tik paprasčiausiai neatrandi laiko jį išlaisvinti. Skirk daugiau laiko buvimui su savimi, tobulink rašymo įgūdžius, daugiau skaityk. Taip pat turi aktorės talentą, nes esi drąsi, raiškiai, aiškiai kalbi ir visiškai nebijai scenos. Tiesa, esi linkusi nerti į nuodėmių sūkurį ir pasiduoti blogiems įpročiams. Atmink - su profesija tai nesuderinama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis