Ką malonaus be sekso galima nuveikti su vaikinu?

Artėja pavasaris, meilės metas. Tuoj žydintys parkai prisipildys įsimylėjusių porelių, gal ir tavo širdį aplankys nauja meilė arba sustiprės santykiai su dabartiniu vaikinu.

Tačiau negalvokite, kad jei jau turite „rimtą“ vaikiną, be sekso neapsieisite. Šiandien nekaltybė - vis labiau vertinama, o ir šiaip jauni žmonės juk ne visuomet turi progų, galimybių ar paprasčiausios drąsos ją prarasti. Tačiau su vaikinu maloniai pasibūti tikrai galima ir nenusimaunant kelnių.

Galite padaryti vienas kitam pėdų masažą, o po to gali paprašyti jo nulakuoti nagus, o paskui atsilyginti kaklo ir nugaros masažu.

Viešoje vietoje eikite susikibę už rankų, pasibučiuokite – tegu visi žino, kad esate pora ir mylite vienas kitą.

Užsisakykite desertą ir paprašykite dviejų šaukštelių. Drauge suvalgykite skanėstą, o jei nestinga drąsos, pamaitinkite vienas kitą – tai be galo romantiška.

Bučiuodamiesi lieskite, glostykite kito veidą.
Gulėkite šalia ir klausykitės, kaip plaka jūsų širdys, į nieką nekreipkite dėmesio, išgyvenkite šią akimirką.

Surenkite iškylą į gamtą – pasiimkite dailų patiesalą, gėrimų, sumuštinių, vaisių ir keliaukite, kur labiausiai traukia – į kalnus, į paplūdimį arba prie ežero. Susiraskite romantišką, nuošalią vietą, kur galėtumėte netrukdomi pabūti dviese.

Pažaiskite stalo žaidimą ar kortomis – bus linksma pasivaržyti su mylimuoju.

Pagulėkite prie baseino ar prie ežero. Ištepkite vienas kitą apsauginiu kremu ar įdegio aliejumi, pasišnekučiuokite mėgaudamiesi saulės spinduliais, paplaukiokite. Galite netgi kartu pažvejoti.

Nueikite pašokti. Jei nemokate – palankykite šokių pamokas, o paskui nustebinkite draugus vakarėliuose ir šokių klubuose.

Vieną vakarą per savaitę skirkite įdomaus patiekalo gaminimui. Kas kartą išbandykite naują receptą, paskui nepamirškite drauge suplauti indus ir sutvarkyti virtuvę. Pasidžiaukite savo šedevru ir bendru darbu.

Užsidekite žvakes ir pasimėgaukite nuostabiu vakaru.

Ne mažiau svarbu tiesiog pasikalbėti – tai stiprina santykius, padeda išspręsti įvairius klausimus. Taip išmoksite labiau vienas kitu pasitikėti ir tapsite atviresni.

Seksas – toli gražu ne viskas žmonių santykiuose. Daugelis nusprendžia atsisakyti sekso iki vestuvių, tai gali būti ir jūsų pasirinkimas. Tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia atsisakyti romantikos, buvimo drauge ir kad be sekso negali būti smagu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis