Vaikinas pataria: 5 merginų tipai, kurių jie nekenčia

Tapti ta, kuria visi žavisi - itin sudėtinga. Tačiau tapti ta, kurios vengia galima labai greitai. O kokių merginų vaikinai net iš tolo baidosi? Sužinok ir netapk viena jų!

Dalinamės vieno vaikino atsiųstais patarimais, kuriais jis nori įspėti vyrukus, kad neužkibtų ant „pražūtingų“ merginų kabliuko.

Kartais pakanka neapgalvotai pasielgti, pasakyti nesąmonę, ir pasimatymas su vaikinu tikrai taps katastrofa. Geriausiu atveju, jis pabėgs, atsiprašęs į tualetą…

Aukso ieškotoja

Nereikia būti genijumi, kad suprastum, jog norint patikti merginoms reikia rūpintis kūnu, siela ir, žinoma, turėti pinigų.

Suprantama, kad savo draugę vesiesi vakarienės, pirksi jai gėlių, ledų, veši į gamtą romantiškai praleisti savaitgalį ir visaip demonstruosi, kad pasaulis – jūsų kriauklė, o ji – perlas.

Tik noriu įspėti dosnius vaikinus – įsitikink, kad ji vertina tavo draugiją, o ne piniginę. Jei pastebėsi, kad ji laukia, kad mokėtum už viską, net už jos virtuvės kriauklę, siūlau susimąstyti.

Štai patarimas – jei pirmi merginos žodžiai – „gersiu tą ar aną kokteilį“ (nepigų), didelė tikimybė, kad ji ieško nemokamų malonumų, tad būk atsargus. O jei dar pasirodo jos draugės ir ima užsisakinėti gėrimus, gali būti, kad paskui jos ištirps minioje, o tu būsi paliktas apmokėti sąskaitą.

Kaip įmanydamas venk tokių aukso ieškotojų. Yra sena patarlė – laimės nenusipirksi, o jei mergina taip galvoja – neverta su ja gaišti laiko.

Panelė Teisioji

Ne per seniausiai didžiam mano nusivylimui teko nutraukti santykius su tokia mergina. Ji turėjo daug puikių savybių, bet nesugebėjo diskutuojant priimti kitos nuomonės. Galiausiai išsiskyrėme.

Kas kartą susitikus, ji demonstruodavo savo nuovokumą ir niekada neklausydavo mano patarimų, nes jie jai atrodė neteisingi.

Panelė Teisioji šventai įsitikinusi savo teisumu, o jei išdrįstumėte jai nepritarti, pratrūktų pykčiu tarsi pitonas. Bėda, kad tokio tipo merginai sunku pasikeisti, ji nesistengia suprasti kitų ir ją supančio pasaulio, todėl protingiausia vengti tokių gražuolių.

Gal ją išlepino tėvai, gal pakeitė pasipūtę draugės – šiaip ar taip geriau su tokia neprasidėti.

Maniakė

Kodėl kai kurios merginos nori skambinti vaikinui dešimt kartų per dieną? Ir ką gi jai pasakyti, jei vos prieš valandą kalbėjomės? Mergina maniakė sugriaus tavo dienotvarkę, ji neduos ramybės nei namuose, nei mokykloje.

Blogiausia tai, kad paprašyta duoti nors kiek erdvės, ji nė už ką nesutiks. Ji nesupras, kad elgiasi nenormaliai, tarsi apsėsta.

Tavo prašymą ji traktuos kaip ženklą, kad reikia dar labiau stengtis tave užkariauti, ir dar labiau kvaršins tau galvą. Užburtas ratas...

Mergina Maniakė niekada nepasiduos, ji jaučiasi nesaugi, nepasitiki savimi ir kitais, ji įtrauks tave į nelaimingų santykių liūną. Jei draugaujate su tokia, siūlau pagaliau prabusti iš baisaus sapno.

Nepatenkintoji

Tokios merginos pačios pavojingiausios. Tikriausiai žinai, kad tokių reikia saugotis, bet visgi daugelis užkimba ant jų kabliuko.

Sutikę gražią merginą, dauguma nieko negalvoja ir mano, kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Nepatenkintoji suvokia, kad esi geras vaikinas, ir ima tave terorizuoti.

Jai nuolat kas nors nepatinka: tai buvote susitarę susitikti septintą, o tu atėjai šeštą, Nepatenkintoji supyko, nes ji - dar nepasirengusi...

Sunku patarti, kaip tokių merginų išvengti. Kartais tiesiog pasikliauk nuojauta.

Pasipūtėlė

Visiems vaikinams patinka savimi pasitikinčios merginos, kurios aiškiai išsako savo nuomonę, protingai kalba, sužavi draugus filosofinio pobūdžio diskusija apie šių laikų politiką. Gal kiek perdedu, bet mokanti kalbėti mergina gali padaryti įspūdį.

Smagu draugauti su charizmatiška, daug ką išmanančia mergina, tačiau kas kita susitikinėti su tokia, kuri dėl kiekvienos smulkmenos muša karo būgnais. Deja, tokių yra.

Tiems, kurie dar nespėjo tokios sutikti, pasakysiu – nieko nepraradote. Kiek žmonių, tiek nuomonių, tad kodėl ji supyksta, jei tavo nuomonė kitokia?

Dalis merginų nori išbandyti vaikiną – pažiūrėti, kaip jis sugebės pakovoti už savo nuomonę, kitos mėgsta demonstruoti savo pranašumą.

Pasipūtėlė iš karto pasinaudos tavo intelektualiniu silpnumu ir be gailesčio sutriuškins.

Tokias merginas reikia apeiti iš tolo, nes jos pavers vakarą pragaru ir be gailesčio užlips purvinu, sunkiu batu ant širdies.

Kaip manai, ar teisus šis vaikinas, dalindamas tokius patarimus?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis