Didžiausios merginų gėdos, iš kurių anksčiau ar vėliau išaugsi

Gėda - ne pats maloniausias jausmas. Deja, jį kada nors gyvenime patiriame beveik visos. Nuo paslydimo ant ledo prie karščiausios simpatijos iki netyčia kava apipilto mėgstamiausio nertinio. Yra kelios pačios bendriausios merginų gėdos ir kelios jų labai susijusios su intymiais ryšiais. Ar jos tau sukeltų gėdą?

„Jis spokso į mano spuogą!”. Iš to nėra išaugama, tačiau tai - dar viena gėda, kuri kartais su amžiumi išnyksta. Apskritai, savo trūkumus mes pastebime labiausiai, jie mums atrodo didžiausi ir baisiausi, tačiau net ir neįsimylėjęs vaikinas per pasimatymą neskaičiuos tavo spuogelių... Turi daug vertingesnių dalykų, į kuriuos galima žiūrėti, nenuleidžiant akių. Pavyzdžiui, krūtinė... Na, gerai, tebūnie akys ar gražūs plaukai, bet spuogas niekam neįdomus, tik tau.

Mergina su jaunesniu vaikinu. Iš šios mini gėdos taip pat išaugama. Tuo labiau, kad su metais amžiaus skirtumas jaučiamas vis mažiau. Jei gėdijiesi savo jaunesnio draugo – tai vertėtų pagalvoti apie jo pakeitimą, o jei esi iš tų, kurie bando sugėdinti draugę, tai vertėtų suaugti. Kiekvienas esame savo likimo kalvis. Kai kurie stereotipai rodo tavo kvailumą.

Mergina, turinti lytinių santykių metu apsaugančių priemonių. O nori turėti vaikų? Aišku, labai šaunu, jei apsisaugojimo priemonėmis pasirūpina vaikinas, tačiau jau geriau jų turėti pačiai, nei rinktis nesaugų seksą. Dar galima nepabijoti ir lubrikanto. Tai - taip pat šaunus dalykėlis, šiek tiek abejonių keliantis paaugliams. Jei nesigėdiji mylėtis, turi užtekti proto ir drąsos pasinaudoti tau suteiktomis priemonėmis išvengti nėštumo ar palengvinti mylėjimosi procesą.

Higieniniai įklotų bei tualetinio popieriaus pirkimas parduotuvėje. Šiuos daiktus pirkti dažnai gėdijasi ir suaugę, tačiau nesugebėti priprasti prie natūralių dalykų nėra protinga. Jei modernus šiuolaikinis jaunimas nelaukia sekso iki vestuvių, tai jau palaukti eilėje su dėžute įklotų ar tuoletinio popieriaus – tikrai problemų sukelti neturėtų.

Mano krūtinė per maža. Ypač ši bėda persekioja jaunas merginas, kurios kompleksuoja dėl dar nesusiformavusios krūtinės. Tiesa ta, jog krūtinės dydis formuojasi net ir 23 - aisiais gyvenimo metais, tad bijoti, jog krūtinė neišaugs ar bus pernelyg maža, nėra dėl ko. Net jei taip nutiktų - mažos krūtinės jau senokai nebėra apkalbų objektu, priešingai, jos net labiau vertinamos, nei didžiulės.

Daug partnerių turėjusi mergina – nerimta. Iš šitos, bene kvailiausios gėdos, išaugama kažkur 16 metų arba įgavus patirties lovoje. Tokias nesąmones rėkiantieji subręsta arba pabandę supranta, kas yra seksas, nutyla. Tokias kalbas mėgsta skleisti vaikinukai, kurie seksu bandė užsiimti tik sapnuose arba turėjo vos keletą nevykusių nuotykių. Jie stengiasi atsigriebti, apkalbėdami tuos, kurie seksualinį gyvenimą gyvena, o ne tik apie jį svajoja.

Nekaltybė. Nėra reikalo tuo nei girtis, nei to gėdytis. Po to, kai išgirdau 13-mečių pokalbį apie nekaltybės praradimą, nes, kaip viena mergiūkštė aiškino kitai, „amžinai nekalta nebūsi“, privertė susimąstyti apie šią gėdą. Turi mylėtis tik tada, kada nori ir su kuo nori. Taip pat tai reiktų žinoti ir vaikinams. Jei karaliaus Liudviko laikais buvo tikima, jog permiegojus su skaistuole/skaistuoliu pasveiksi nuo sifilio, tai XXI amžiuje seksas tikrai nesiejamas su magija. Filmų kūrėjai gerokai romantizuoja nekaltybę ir seksą. Egzistuoja ir nevykęs seksas, ir seksas be orgazmo, ir spontaniškas, skausmingas seksas. Ne viskas taip, kaip rodo žydrieji ekranai. Tad kortos atskleistos – nėra tikslo skubėti. Viskas ateina savo laiku

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis