Kas tu jam - vienintelė ar tik pramoga?

Atrodo, kad šis vaikinas bus tas vienintelis. Jis tau mielas, geras, o apie jį svajodama tiesiog negali susikaupti ir naktimis miegoti. O ar vaikinas jaučia panašius jausmus tau? Tuoj patikrinsime.

Kiek tu jam rūpi?

Kokį dėmesį vaikinas tau rodo? Ar nuolat siunčia tau žinutes, pradžiugina gėlėmis ar maloniomis staigmenomis? Jei taip - iš tokio vaikino elgesio gali suprasti, kad tu jam - ypatinga. Tačiau jei vaikinas tave prisimena tik „prie progos“, dažniausiai vidury nakties, o susitikęs neturi tau ką pasakyti, gali būti, kad tu jam tik pasilinksminimų bičiulė.

Ar žinai, kas jo draugai?

Jeigu tu vaikinui rūpi, jis tikrai skubės supažindinti tave su artimiausiais savo draugais, o netrukus ir su šeimos nariais. Jis taip pat nesispyrios, kai norėsi jį pristatyti savo bičiulėms, elgsis su jomis mandagiai, o ne laidys banalius juokelius ir darys tau gėdą. Atmink, kad draugams mes norime parodyti tai, ką turime geriausio. Todėl jei vaikinas primygtinai nori tave parodyti savo draugams, esi jam svarbi.

Apie ką jis  kalba?

Apie ką dažniausiai gali išgirsti iš sau patinkančio vaikino? Jei jis kalba tik apie save - bėk nuo jo kuo toliau. Jeigu jis kalba apie nuotykius su draugais, įsiklausyk, nieko vardai minimi. Jei jis nuolat laiką leidžia su tais pačiais draugais neaiškiose vietose, gali būti, kad jis tiesiog leidžia laiką su kitomis merginomis. Ypač, jei kiekvieną kartą pasiteiravus, ką jis veikė, vaikinas sutrinka ir pradeda nejaukiai muistytis. Jeigu vaikinas apie savo laisvalaikį kalba paprastai, nuoširdžiai džiaugiasi draugų draugija ir neužmiršta priminti, kad su tavimi būtų buvę žymiai smagiau, gali būti rami.

Kaip jis su tavimi bendrauja?

Ką išgirstum paskambinus vaikinui? Jei kiekvieną tavo skambutį jis sutinka su džiugesiu, domisi, kaip tau sekėsi ir pats nevengia tau vietoj įkyrių SMS paskambinti, tu tikrai esi jo mintyse. Tačiau jei jo balse nuolat girdi susierzinimą, atrodo, kad jis kuo greičiau nori užbaigti pokalbį, nieko gero nesitikėk, tu jam - tikrai ne vienintelė.

Ar jis kalba apie ateitį?

Ar tavo vaikinas - planuotojas? Ar jo planuose tu egzistuoji? Tarkim, jei jis laukia vasaros atostogų todėl, kad galės su draugais važiuoti į užsienį, tada pas pusbrolį į kaimą, o galiausiai - savaitei su šeima prie jūros, mesk jį iš galvos, nes tavęs jo gyvenime nėra. Tačiau jei vaikinas kuria planus, kaip suderint vasaros darbą ir galimybę kartu su tavimi leistis į dviračių žygį - jam tu svarbi, jis siekia su tavimi praleisti kuo daugiau laiko.

Ar jo mintys sukasi vien apie „tai“?

Anksčiau ar vėliau visi vaikinai „suka“ kalbą ir veiksmus link lovos. Tačiau vieni moka tai daryti subtiliai, o kiti vos ne tiesiai šviesiai pareiškia, kad štai, nuėjome į pasimatymą, todėl dabar tarp mūsų viskas bus rimčiau. Nepasiduok spaudimui! Jeigu vaikinas kiekvieną kartą susitikus laido vulgarias pastabas ar juokelius, o supratęs, kad tu su juo miegoti tikrai nesi pasiruošusi ne juokais įsiunta, trink jo numerį iš telefono, o jį - iš savo gyvenimo. Tu verta geresnio!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis