6 žinutės, dėl kurių vaikinai nustos tavimi domėtis

Šiandien, kai bendravimas iš realybės dažnai persikelia į virtualią erdvę, mokėjimas savo jausmus reikšti žinutėmis - labai vertinga savybė. Tačiau kaip su savo išmanumu rašant žinutes nepersistengti?

Pasirodo, kad tai, kas merginoms atrodo patrauklu ir miela, vaikinams gali atrodyti atstumiančiai. Sužinok, kokie yra žinučių tipai, kurie atbaido vaikinus.


1. Žodžiai su per daug raidžių.


Jeigu mėgsti savo žinutes paįvairinti tokiais žodeliais kaip „Laaabas“, „labutisss“, kuriuose mėgsti pridėti nereikalingų raidžių, tuojau pat nustok. Tokie žodžiai ekrane tik erzina!


Kuo pakeisti?


Genialumas slypi paprastume. Rašyk aiškiais ir paprastais žodžiais, neiškraipyk savo kalbos. Visi „ką tju“, „ką weiki“ ir kiti gimtosios mūsų kalbos darkymai parodo ne tavo išradingumą ir brandos trūkumą. Save gerbianti mergina parodys, kad puikiai išmano gramatiką ir moka sklandžiai dėlioti savo mintis. O jeigu bijai, kad į tavo „nuobodžią“ žinutę nebus atsakyta, klausk taip, kad atsakymo nebūtų galima išvengti.


2. Klausimų ataka. „Kur tu, ką veiki, kur esi, kada nori susitikti?“


Dažniausiai merginos, nesulaukusios atsakymo į pirmąją siųstą žinutę, siunčia dar vieną klausimą, o vėliau - dar vieną. Tai - didžiausia daroma klaida SMS pasaulyje. Tiesiog išbandyk savo kantrybę ir išmok sulaukti atsakymo.


Kuo pakeisti? 


Niekuo. Bendravimas žinutėmis turi vykti pakaitomis, o ne vien iš tavęs. Atmink, kad vaikinai mėgsta medžioti net ir virtualioje erdvėje, todėl „užmesk masalą“ ir lauk, kol jis atkreips į tave dėmesį. Nebūk įkyri ir tapsi išskirtinė!


3. Juokeliai ne laiku ir ne vietoje.


Jeigu vidury neutralaus sakinio mėgsti įterpti „ha ha“, „LOL“ ir kitus juoką žyminčius trumpinius, tai smukdo gerą tavo žinučių įvaizdį. 


Kuo pakeisti?


Kai atrašai į vaikino žinutę, įsivaizduok, kad kalbiesi su juo akis į akį. Nejaugi ir tuomet vartotum keistas raidžių kombinacijas? Vaikinas labiau džiaugsis aiškia ir pokalbiui vystytis leidžiančia žinute negu neaiškais žodžiais, kurių reikšmės dažniausiai jis nežino.


4. Atsakymas vienu žodžiu.


Vaikinas ką tik į žinutę surašė kvietimą į pasimatymą, o tu tesugebėjai išlementi „OK“? Prastas ėjimas. Jeigu savo „Facebook“ ar "Instagram" būseną sugebi atnaujinti visa istorija, kaip su geriausia drauge kepėt pyragaičius, o pabaigoje dar ir nuotaiką atspindinčią dainą pritaikei, visuomet gali savo atsakymą pateikti ir ne vienu žodžiu.


Kuo pakeisti?


Parodyk, kad juo domiesi, tačiau nepasirodyt dėl jo išprotėjusi. Atsakyk mandagiai ir būtinai su pozityvia nuotaika. Juk tau šis vaikinas patinka, leisk jam tai žinoti!


5. Neaiškumas: „gal..“, „nežinau...“ ir t.t.


Žinutėmis sunku išreikšti savo jausmus (nebent naudoti daugybę „emojis“, kurių, tiesa, vaikinai ne itin mėgsta), todėl stenkis rašyti ir savo mintis reikšti aiškiai. Jeigu vaikinas tavęs ko nors paklausia, tarkim, ar tau būtų įdomu pamatyti naują filmą, o tu atsakai „gal“, vaikinas supras, kad tu niekur nenori su juo eiti, ir tiesiog mandagiai atsisakai.


Kuo pakeisti?


Paprasčiausiai vartok tokius žodžius kaip „Taip“ ir „ne“. Jeigu tavęs ko nors klausia, gali juk į tą klausimą ir be užuolankų atsakyti, taip?! Tačiau jei tikrai nenori su juo susitikti, visuomet gali savo sprendimą paaiškinti mandagiai, neįžeisdama vaikino ir nesukurdama iliuzijų. Gali paaiškinti, kad šiuo metu esi labai užsiėmusi ir neturi laiko pasimatymams ir t.t. Vaikinui nebereikės šifruoti mįslingo tavo „gal“!


6. Šypsenėlių lavina


Žinoma, visi mes mėgstame linksmas žinutes su šypsenėlėmis. Tačiau jei manai, kad jas reikia dėti po kiekvieno žodžio, kitaip niekas nesupras, kokia linksma asmenybė esi, tikrai smarkiai klysti


Kuo pakeisti?


Stebėk vaikino žinutes. Jeigu jis linkęs dažnai naudoti šypsenėles, gali ir tu nesidrovėti ir savo nuotaiką reikšti dvitaškiais ir skliaustis. Tačiau jei vaikino žinutės - santūrios, venk nereikalingų ženklų, paprastai vaikinai nemėgsta „sudėtingų“ žinučių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis