Tikėti ar ne? 8 požymiai, jog tave gali būti apėmusi tamsioji jėga

Dar vaikystėje su tamsiąja jėga susipažįstame skaitydami pasakas, sužinodami, kokį blogį skleidžia velnias, kokios tamsybės bei baugybės slypi pragare. Kai kas tuo taip įtiki, kad net suaugę galvoja, jog poelgių visumą gali kontroliuoti tamsiosios jėgos, kurios esą neigiamai veikia ne tik santykius su aplinkiniais, bet ir vidinį pasaulį.

Visa tai mums kelia juoką, tačiau žmonės kalba, kad šie požymiai rodo, jog tave veikia tamsiosios jėgos.

1. Kartais gali įširsti dėl bet kokios smulkmenos. Jei tai ne nuovargis, priešmenstruacinis sindromas ar kokia nors kita svari priežastis, dėl kurios galėtum širsti, tuomet, gali būti, esi veikiama tamsiųjų jėgų. Įniršis pasireiškia staiga, o tu negali paaiškinti, iš kur jis kilo? Tave erzina menkiausias menkniekis ar žmogus, kuris nieko bloga nepadarė? Tikėtina, jog veikiama piktųjų jėgų pasakei ar padarei tą, ko neleistų tavo pačios tikroji asmenybė. Vis dėlto tai gali būti ir tikrų tikriausios nuotaikos kaitos!

2. Tave traukia juoda spalva. Sakoma, kad juodas, tamsias spalvas dažnai renkasi depresiški, liūdėsio apimti žmonės. Ne visada. Jei instinktyviai trokšti rengtis juodai, gali būti, jog tavyje glūdanti tamsioji jėga trokšta išreikšti save per išorę. Kadangi dažniausiai atrodai niūriai, gana baugiai, ir aplinkiniai tave pradeda sieti su negatyvu ar net blogiu. Žinoma, juoda spalva gali patikti ir be jokios aiškios priežasties - juk tai tikrų tikriausia klasika!

3. Kartais esi linkusi pasiduoti intymioms pagundoms. Kiek save pameni, į intymumą visuomet žiūrėjai tarsi į savaime suprantamą dalyką, todėl tavęs negąsdina didelis lytinių partnerių skaičius. Dažnai pasiduodi momentinei pagundai ir priešingai nei kitos merginos, dėl neplanuoto intymumo visai nesisieloji. Nesvarbu, kokias pasekmes tai galėtų atnešti. Tiesa, tai kiekvienos merginos individualus reikalas, todėl šis faktas kelia daugiausiai abejonių.

4. Kartais nepagalvodama darai blogus darbus. Tau paprasčiausiai knieti ką nors sugadinti, nugvelbti, apšnekėti, šiukšlinti, laužyti taisykles. Tavo viduje gyvena mažas velniukas, kuriam nuolatos norisi keliauti prieš sistemą. Tai dažniausiai darai nesavavališkai, ekspromtu. Kadangi šie darbai nėra didžiulis nusikaltimas, tu nesijauti blogai, tavęs negriaužia kaltė. Vis dėlto... kas kartais nenusikalsta? Juodoji jėga gali būti niekuo dėta.

5. Kartais sunkiai sekasi išklausyti. Kadangi tamsioji jėga yra egoizmo ir savanaudiškumo simbolis, dažniausiai esi susitelkusi į save, tau sunkokai sekasi ką nors išklausyti, neretai pertrauki pašnekovą, tad tokiu būdu pasirodai nemandagi bei atžagari. Tai pastebi net tavo artimiausi žmonės. O galbūt neretai tu tiesiog esi pavargusi? Ir tai gali būti priežastis.

6. Kartais nejauti ribų. Nei bendraudama su aplinkiniais, nei vartodama maistą ar alkoholinius gėrimus. Save laikai hedoniste, kuri gyvena vardan malonumų, todėl piktnaudžiauji nesveiku maistu ar svaigiaisiais gėrimais. Tau sunku sustoti, todėl neretai persivalgai arba patiri neigiamas pasekmes besilinksmindama. Be abejo, galbūt tu tiesiog žmogus, besimėgaujantis gyvenimu!

7. Beveik niekada nesijauti kalta. Nors ir aiškiai žinodama, jog pasielgei nedorai, nepripažįsti savo kaltės, ypač to nedarai kitų žmonių akyse. Esi įsitikinusi, jog viskas, ką darai, yra teisinga, todėl kiekviena tavo veiksmų visuma neša teigiamybes. Tai bloga savybė, tačiau visgi tai nėra tikriausias ženklas, jog tave veikia neigiama jėga.

8. Kartais tave erzina mielybės. Nekenti to, kas yra vaikiška, tave erzina mergaitiški dalykai, galbūt nejauti meilės naminiams gyvūnėliams. Tamsioji jėga, slypinti tavyje, taip išreiškia savo juodąjį pradą, tad tave net purto nuo to, kas yra miela, žavu bei dora. O gal paprasčiausiai esi šaltesnė bei kietesnė? Atsakymą žinai pati.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis