9 dalykai, kuriuos vaikinai nuo tavęs slepia

Nors vaikinai ir apsimeta „kietuoliais“, tačiau kartais jų širdys - „minkštesnės“ nei merginų.

1. Vaikinai dievina artumą
Kad ir kokius rimtuolius jie vaidina, tačiau prieš šiltą merginos glėbį jie - bejėgiai. Todėl nebijok rodyti savo jausmų juos glostydama ar apkabindama, vaikinas giliai širdyje tau tik padėkos.

2. Paskalos egzistuoja ir vyrų pasaulyje!
Esi girdėjusi gandą, kad "pletkina" tik merginos? Tai netiesa! Vaikinų pasaulyje tai pat egzistuoja paskalos, nugriūtum iš vietos sužinojusi, kokius gandus jie laido apie savo buvusias merginas...

3. Jiems labai svarbu gerai pasirodyti
Parduotuvėse apstu produktų, skirtų vyriškam grožiui puoselėti. Save gerbiantis ir mylintis vaikinas žino, kad būtina turėti ne tik muilą ar dantų pastą. Svarbiausia jiems - plaukai. Egzistuoja vaikinų, kurie neišeis iš namų, jei bent vienas plaukelis gadins jų tobulą šukuoseną!

4. Neatsakei į jo žinutę - panika!
Kiek valandų esi rymojusi prie savo mobiliojo telefono ir laukusi, kada gi tavo princas teiksis atsakyti į tavo žinutę? Vaikinai lygiai taip pat nerimauja ir svarsto, kodėl gi tu jiems neatrašai. Žinoma, vyriškas orumas neleis to pripažinti, todėl jei neturi svarbios priežasties, būk mandagi ir į gautas žinutes atsakyk iškart.

5. Jie turi draugų, kurių negali pakęsti
Visi mes turime draugų, kurių dažniausiai draugais vaidinti nesinori. Galbūt mus sieja ta pati mokslo įstaiga ar bendri pažįstami, todėl negalime išvengti bendravimo.

6. Romantinės komedijos? Nė už ką!
Kova dėl filmų - net ir labai įsimylėjusių porų kasdienybė. Jis nori žiūrėti veiksmo trilerį, o tau rūpi pasvajoti žiūrint saldžią romantinę komediją. Tu galbūt ir sutiktum ieškoti kompromiso, bet vaikinas tavo skysto filmo nežiūrės. Kodėl? O gi todėl, kad netyčia gali pasirodyti jo silpnoji pusė ir vaikinas romantiškiausioje vietoje susigraudins...

7. Lovos reikalai - skaudi tema
Jei vaikinas jau sulaukė tinkamo amžiaus ir yra lytiškai aktyvus, problemų ir paslapčių tik daugėja. Lovos reikalai ir noras patenkinti merginą - skaudi tema. Baisiausia, kas gali nutikti vaikinui, tai išgirsti neigiamą komentarą iš mylimos merginos. Todėl jie neriasi iš kailio bandydami kuo geriau pasirodyti lovoje. Jokiu būdu nekritikuok jo "pasirodymo"!

8. „Facebook“ jiems - kaip enciklopedija
Manai tu viena moki sekti savo simpatiją socialiniuose tinkluose? Deja, vaikinai - ne ką prastesni sekliai. Todėl gerai apgalvok, ar verta "transliuoti" kiekvieną savo mintį ar suvalgytą patiekalą visiems, kurie yra tavo draugų sąraše. "Facebook" - galingas įrankis, kuriuo išmintingai naudodamasi gali susikurti tokį įvaizdį, kokio nori.

9. Išsiskyrimas - baisiau už viską
Liūdnos dainos, žvakės, kalnas šokolado ir ašaros. Pažįstamas vaizdelis? Taip, jei bent kartą išsiskyrei su vaikinu. O ar kada pagalvojai, kaip jautėsi tavo buvęs vaikinai? Jie linkę viską gniaužti savyje, todėl kovoti su emocijomis vaikinams žymiai sunkiau. Labai tikėtina, kad jis žiūrinėja judviejų nuotraukas ir ilgisi laimingų dienų. Todėl neskubėk vaikino skaudinti galvodami, kad jų širdis - akmeninė.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis