5 požymiai, kad ne flirtuoji, o persekioji

Kai įsižiūrime vaikiną, kartais pametame galvą ir net nepajaučiame, kad mūsų susižavėjimas perauga į tikrą maniją. Norime kuo dažniau su naująja simpatija pasimatyti, nuolat jam siunčiame žinutes ir net nesusimąstome, kad galbūt mūsų elgesys - visiškai nepriimtinas?!

Tarp meilės ir manijos - vienas nedidelis žingsnis. O kaip pastebėti, kad iš flirtuotojos tapai tikra persekiotoja?


1. Skambini arba rašai jam žinutes be jokios rimtos priežasties. Pamatei, kad jo mėgiama grupė išleido naują dainą? Būtinai jam praneši ir tau nesvarbu, kad jis, ištikimas fanas, galbūt jau seniai šią naujieną žino. Kaip įmanydama ieškai „leidimų“ su juo susisiekti, nors iš tikrųjų tik parodai savo desperatiškumą.


2. Klausinėji, kodėl jis tau neskambina/neparašo žinutės. Nesvarbu, ar pasakysi tai kaip juokelį, ar parodysi, kad esi nusivylusi, tačiau priekaištauti vaikinui, kurį vos pažįsti, nedera. Nėra įstatymo, liepiančio palaikyti ryšį su naujais pažįstamais, jei vaikinas norės su tavimi susisiekti, jis tave ras ir negyvenamoje saloje. Na, o jei esate kaimynai ar net mokotės vienoje mokykloje, o jis net nesugeba su tavimi pasisveikinti, jokia romantika ar net paprasta draugyste čia nekvepia...


3. Pradedi domėtis tik ta veikla, kuri įdomi tik jam. Ir apie tai jį nuolat informuoji. Manai, kad tavo „nekalta“ „Instagram“ nuotrauka, kurioje tu demonstruoji, kad susižavėjai fotografija ir dabar įamžinsi kiekvieną savo gyvenimo akimirką (nes įsižiūrėjai fotografą), arba nusiperki gitarą iškart, kai į akį krenta žavingas gitaristas. Ilgainiui merginos taip supanašėja su įsižiūrėtais vaikinais, kad užmiršta, kas jos pačios yra...


4. Nuolat klausinėji jo apie jo jausmus ir įtarinėji kiekvieną su juo bendraujančią merginą. Nori, kad naujoji simpatija visą dėmesį skirtų tik tau, o pamačius „Facebook'e“, kad jis palaikino bendraklasės nuotrauką, tave ima didžiausias įsiūtis. Pabandyk į save pasižiūrėti iš šalies: tu jo pavydi, o jis to net nepastebi. Negali priekaištauti dėl to, ko neturi!


5. Žinai, ką, kur ir kada jis veikia. Trečiadieniais jam paskaitos baigiasi 15:30, tuomet jis važiuoja į sporto klubą, o vakare eis susitikti su draugais? O iš kur tu tai žinai, jei pats jis tau nė žodelio apie savo planus nesakė? Žinome, kad šiais laikais socialiniuose tinkluose galima rasti daugybę informacijos ir susekti, kuo užsiima tave dominantis žmogus, bet patariame svetimų gyvenimų negyventi, o tuo labiau per prievartą į juos nelįsti.


O visoms, kurios „išprotėjo“ dėl vaikino, nors jis jų nepastebi, patariame pažiūrėti romantinę komediją „He's Just Not That Into You“. Jame labai aiškiai paaiškinama pagrindinė tiesa: jei vaikinas norės tave pamatyti, jis tave ir pamatys. O jei tu viena dedi pastangas, o jis nė tavo vardo gerai neatsimena, ką gi, metas „pareiti“ į protą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis