3 klausimai, pagal kuriuos atpažinsi sau skirtąjį

Kaskart pradėjus naujus santykius ima neraminti mintis: ar jie bus ilgalaikiai, o gal šis naujasis vaikinas taps tuo vieninteliu? Deja, nėra formulės, pagal kurią pavyktų apskaičiuoti, kada gi sutiksi savo gyvenimo meilę. Tačiau Harvardo universiteto mokslininkai atrado, kaip išsiaiškinti, ar santykiai su dabartiniu vaikinu turi vilčių!

Atlikę tyrimą apklausos metodu jie nustatė, kad trys klausimai, nulemiantys poros santykių sėkmę yra:

1. Ar tau patinka siaubo filmai?
2. Ar kada nors esi savarankiškai keliavęs/keliavusi nepažįstamoje šalyje?
3. Argi nebūtų nuostabu viską mesti ir apsigyventi laive?

Jeigu visi tavo atsakymai į šiuos klausimus sutampa su tavo vaikino atsakymais, jūs - ideali pora. Šiuos klausimus sugalvoti padėjo vieno populiariausių pažinčių portalų „OK Cupid“ įkūrėjai. Jų dėka taip pat pavyko išsiaiškinti, kokios anketos turi daugiau šansų būti pastebėtos internetinių pažinčių ieškančiųjų begalybėje.

Pasirodo, labiausiai žmones atstumia anketos ir žinutės su daug rašybos klaidų. Taip pat ne itin vertinami ir komplimentai apie pašnekovo fizinius duomenis, ypač žodžiai „gražus“ bei „seksualus“. Daug labiau vertinami asmenybės pagyrimai tokiais žodžiais kaip „įspūdingas“ bei „nuostabus“.

Taip pat dažniau pastebimos profilio nuotraukos, kuriose asmuo ne šiaip pozuoja, o užsiima įdomia veikla: groja instrumentu, tapo ar keliauja.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis