Didžioji tavo MEILĖS ASMENYBĖ: gimimo mėnuo atskleis, kokia meile myli

Meilė stipri kaip neurozė. Neįmanoma jos kontroliuoti, ji staigiai apima visą kūną ir nuslopina racionalų mąstymą. O gal priešingai, meilė yra apgalvotų poelgių visuma, kurią lydi tinkami sprendimai? Kokia meile myli tu, pasakys tavo gimimo mėnuo. Ieškok jo!

Sausis. Meilėje tu žaidi. Tau meilė yra žaidimas. Svarbiausios šio žaidimo taisyklės – melas ir nenuoširdumas (dažnai šis žaidimas žaidžiamas keliais frontais tuo pačiu metu). Šiame žaidime vidinis pasaulis ir vertybės lieka užmaršty, čia lyderis – seksualinis potraukis. Šiam žaidimui apibūdinti turbūt tiktų frazė: „Gyvenimas mažytis – nėra čia ko varžytis!“, o partnerius siejantis dalykas – lova. Tokiuose santykiuose daugybė aistros, emocijų, tačiau, kai jos šiek tiek atslūgsta, pasidaro nuobodu ir iškeliamas naujas žaidimo tikslas – sumedžioti naują „šviežiena“ kvepiantį žaidėją.

Vasaris. Ar tik nesi ta, kuri myli įsipareigojimų neretai vengiančia romantiškąja meile? Romantiška meilė - tai santykiai, kurių nesieja rimti įsipareigojimai ir atsakomybė. Dažniausiai romantiškos meilės tipui priklauso poros, kurios meiliai bendrauja, dažnai susitikinėja, bet kažkokių veiksmų lemiami nesieja savo bendravimo su rimta draugyste. Romantiška meile dažnai myli jauni žmonės, nors pasitaiko atvejų, jog romantiška meilė žmogų lydi visą gyvenimą. Tokia meilė pasireiškia svajonėmis, planais, tačiau labai dažnai neįgyvendinamais. Romantiška meile mylintis žmogus dažnai laikomas plevėsa, kuris negali surimtėti. Jis nėra priklausomas nuo aistrų, o veikiau nuo to, kaip gerai leidžia laiką su žmogumi. Tokia meile mylintis žmogus turi nemažai draugų, pažįstamų, todėl yra linkęs keisti partnerius. Romantiška meile mylintis žmogus dievina keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, o tokiu būdu gali atrasti ir naujus partnerius.

Kovas. Esi ganėtinai emocinga, greitai užsidegi, todėl tikrai myli užvaldančia meile. Tokia meilė visiškai užvaldo žmogų. Jo mintys, fantazijos dažnai kupinos nerimo, netikrumo, įtampos ir sukasi vien tik apie mylimąją/-ąjį. Troškimas nuolat matyti mylimąjį/-ąją labai stiprus, o trukdymai tai pasiekti sukelia daug skausmo. Dažnai pasireiškia jausmų kontrolės netekimas. Susikuriamos įvairios problemos dėl itin intensyvių jausmų, t.y. dažnai pasireiškia pavydo scenos („Kodėl nepaskambinai vakare?“, „Turi laiko draugams, o man ir nebelieka“ ir kt.), prisiimamas aukos vaidmuo („Aš dėl tavęs taip stengiuosi, o tau tai visiškai nerūpi“ ir kt.).

Balandis. Meilėje svarbiausiai akcentuoji supratimą. Tu myli dvasine meile. Dvasinei meilei svarbiausia išsaugoti supratimą, artumą, vienas kitą pažinti. Aistra, emocijos - visa tai nustumiama į šoną. Tau svarbiausia rasti žmogų, kuris tave suprastų, mat tavo sudėtingas vidinis pasaulis, esi savotiška keistuolė. Nors jauti vidinę trauką partneriui, tave intuityviai traukia jo protas, vidinis grožis. Tikrai esi viena tų unikalių personų, kurioms labiau imponuoja vidus, o ne išorė. Mylėsi ilgai, mylėsi tvirtai, tik svarbiausia surasti žmogų, kuris vertintų lygiai tokius pačius jausmus.

Gegužė. Tu, be abejonės, myli pragmatiška meile, nes racionalumas viena didžiausių tavo vertybių. Tai meilė, kuri remiasi ne jausmais, o racionaliu mąstymu. Antroji pusė turi tikti išvaizda, išsilavinimu, socialine padėtimi, interesais ir pan. Renkantis partnerį labai svarbu išsiaiškinti, kur jis dirba, kiek uždirba, kokius sveikatos sutrikimus turi, ar giminėje yra paveldimų ligų. Taip, tai visai nekvepia romantika. Meilė gyvenime svarbi, tačiau nėra tokio žmogaus dėl kurio būtų verta aukotis. Meilė ir santykiai turi būti kuriami su visais požiūriais tinkamu partneriu, meilė iš pirmo žvilgsnio – nesąmonė, jausmai nuolat turi būti kontroliuojami, o vadovaujamasi protu.

Birželis. Meilėje tu aukojiesi ir nebijai to parodyti ar apie tai prisipažinti. Meilė, kuri panaši į motinišką ar tėvišką, kai yra atiduodama viskas, o mainais neprašoma nieko. Visiškas pasiaukojimas ir globa. Mylintis žmogus pamiršta save, jam svarbiausi mylimojo norai, mylimojo gerovė. Tokia meilė dažnai pasitaiko porose, kuriose ryškus vieno iš partnerių dominavimas. Nuolatinis pasiaukojimas, savų interesų aukojimas dėl kito žmogaus, pelno pasitikėjimą ir pagarbą, tačiau ilgainiui tėviška globa ir begalinis rūpesnis pradeda pabosti.

Liepa. Tu beveik visada įsimyli stipriai, galingai, ir beveik visada trokšti tvirtos partnerystės. Tad myli partnerystės meile. Ši meilės forma būdinga poroms, kurios jau nemažai metų yra kartu. Dažniausiai partneriška meilė susiformuoja tuomet, kai ilgą laiką būnantys kartu žmonės visiškai apsipranta vienas su kitu. Jie vienas kitą gali suprasti iš pusės žodžio, nes labai gerai vienas kitą pažįsta. Jų meilė pasiaukojanti, dėl vienas kito jie gali nemažai padaryti. Vis dėlto jų santykiuose trūksta ugnelės, įkvėpiančių jausmų. Kita vertus, partneriška meile mylintis žmogus labai stengiasi dėl savo partnerio ir mėgsta daryti jam staigmenas, aiškinasi, kas galėtų jam patinki, ką jis mėgsta. Todėl ši meilė yra viena giliausių. Partneriai, mylintys partneriška meile, dažnai jaučiasi laimingiausi, pilnatviškiausi.

Rugpjūtis. Tu dažniausiai myli draugiškąja meile. Tai meilė, kuri gimsta palaipsniui, ne iš karto, gimsta tuomet, kai partneriai vienas kitą labai gerai pažįsta. Partneriai kalbasi ir dalijasi viskuo, žino, kad visuomet sulauks palaikymo ir pagalbos, kad kiekvieną akimirką, kad ir kas benutiktų turės žmogų šalia, į kurį galės pasiremti. Skamba gražiai, nes tokiuose santykiuose jaučiama šiluma, tačiau stipresnių emocijų, aistros – išties nedaug. Kai žmogus pažįstamas kaip „nuluptas“ atsiranda rutina ir nuobodulys.

Rugsėjis. Meilėje tau nėra nieko svarbesnio nei artimumas bei vienas kito pažinimas. Tu myli artimąja meile. Artimoji meilė dažnai nėra siejama su aistra ar stipriu susižavėjimu. Tai meilės forma, kuri pasireiškia vienas kito supratimu, palaikymu, tačiau visa tai daugiau apima draugišką, net kolegišką ryšį. Dažnai taip bendrauja labai artimi draugai, todėl jei tu turi gerą priešingos lyties draugą, ko gero, taip pat jauti jam tokią meilę. Artimoji meilė dažnais atvejais tampa kokia nors stipresne meile, pavyzdžiui, pereina į romantiškosios meilės tipą. Ar tai įvyks, priklauso nuo to, ar du žmonės yra įsipareigoję, ar laisvi. Kaip bebūtų, artimosios meilės tipas yra vienas gražiausių meilės tipų, kuris apima draugystę, pasitikėjimą, paguodą ir yra tvirtas bei stiprus, jo nesugriauna jokios aistros.

Spalis. Tavyje tvyro tikra meilės asmenybė. Įsimyli labai greitai, it žaibas tave trenkia jausmai. Viena vertus, dažnai patiri nuostabųjį, euforišką meilės pojūtį, kita vertus, dažnokai nudegi. Meilėje esi visiška maksimalistė - viskas arba nieko. Jei pajauti, jog žmogus tau neskirtas, net nesistengti puoselėti jausmų ar bandyti juos išsaugoti, keliauji savo meilės keliu tolyn. Esi maksimalistė ir perfekcionistė, meilės srityje taip pat.

Lapkritis. Nėra ko slėpti, myli aistringai, vadinamąja aistros meile. Čia dominuoja aistra, pavydas, savininkiškumas ir noras kontroliuoti kiekvieną akimirką. Mintys sukasi vien tik apie meilės objektą, jausmai tokie stiprūs, kad gali tapti nekontroliuojami. Pavyzdžiui, jeigu partneris neatsako į skambutį gali prasidėti pavydo scenos ir įtarinėjimai. Nuolatinė kontrolė, siekis bet kokia kaina žinoti viską ir tarsi užvaldyti partnerio gyvenimą vargina, o kartais gali ir gąsdinti.

Gruodis. Tu be galo jausminga, tad myli jausmingąja, emocionalia meile. Svarbiausia – ištikimybė, atsidavimas, jausmai ir emocijos, o tik po to eilė fiziniam potraukiui. Šis meilės tipas, ko gero, artimiausias tikrosios meilės sąvokai. Partneriai domisi vienas kitu ir kito svajonėmis, planais, jausmais. Per gyvenimą abu žingsniuoja koja kojon, kartu džiaugiasi ir sprendžia problemas. Jausmai, emocijos ir išgyvenimai tokiuose santykiuose visuomet svarbūs ir vertinami. Tokia meilė gali rusenti metų metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis