Nustatyta, kokios merginų savybės labiausiai žavi vaikinus

Sakoma, kad priešingybės traukia. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad šis senas posakis gali būti ir klaidingas!

Vienas didžiausių pasaulio pažinčių portalų „eHarmony“ atliko tyrimą, kuriame pabandė išsiaiškinti, kokių savybių iš tikrųjų žmonės dairosi ieškodami rimtiems santykiams tinkamo partnerio. Pasirodo, labiausiai mes norime susitikinėti... su savimi pačiais!

Buvo testuojami 102 bruožai, pagal kuriuos pažinčių portalo sistema suveda du žmones, pagal nurodytus biografijos faktų bei pomėgių panašumus turinčius daugiausiai šansų pradėti rimtą draugystę.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad žmonės panašumų ieško ne tik akivaizdžiai svarbiose srityse (išsilavinimas, pajamos, amžius, patrauklumas), bet ir tokiose, kaip kūrybiškumas ar net panašus pažinčių portale talpinamų nuotraukų skaičius.

Taip pat paaiškėjo, kad vaikinai yra ne tokie griežti panašumo klausimu. 80% tiriamųjų pripažino, kad pabandytų bendrauti ir su ne tiek daug panašumų į juos turinčiomis merginomis. Taip, jie pirmenybę teikia toms merginoms, kurios, jų manymu, yra tiek pat patrauklios kaip ir jie, ar yra panašios į juos ūgiu. Tačiau jiems mažai imponavo išsilavinimo lygio panašumas ar, merginoms toks svarbus, panašus profilio nuotraukų skaičius pažinčių portalo anketoje.

Tačiau esmė paprasta: tiek vaikinai, tiek merginos sąmoningai ar ne siekia surasti į save kuo panašesnį asmenį, su kuriuo sietų kuo daugiau dalykų, pradedant išorinėmis savybėmis, baigiant keistais įpročiais. Juk tikrai, sau mes esame protingiausi, gražiausi, sumaniausi ir kartais nesuprantame, kaip mūsų, tokių nuostabių, niekas į pasimatymus nekviečia?..


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis