Akivaizdūs ženklai, jog tu ir tavo mama - geriausios draugės

Mamos ir dukros ryšio stiprumui ribų nėra. Tai nuo pat kūdikystės užsimezgęs ypatingas santykis, grįstas pasitikėjimu, parama ir atvirumu. Geriausia draugė gali patarti, kartu pasijuokti bei paverkti, tačiau niekada negali žinoti, kada ji nuspręs pasitraukti iš tavo gyvenimo. Štai mama - vienintelis žmogus tavo gyvenime, kuris nepaisys iškilusių kliūčių ir visada bus šalia. Mama - tavo geriausia draugė, jei...

Tavo mama apie tave žino viską, kaip ir tavo geriausios draugės. Su mama gali kalbėtis įvairiomis temomis - nuo rimčiausių temų apie mokslus, gyvenimo patirtis, nesėkmės iki linksmiausių, apimančių vaikinus, kvailiojimus ir vakarėlius. Ji yra tas žmogus, kuris tave reikiamą akimirką pralinksmins ir visada paguos, kai skaudės.

Tu mamos klausi ne leidimo, o patarimo. Su mama tave sieja šilti ryšiai, todėl tu dažniausiai jos prašai ne leidimo, o draugiško patarimo, ieškai paguodos. Pasitiki savo mama bei vertini jos gyvenimiškąją patirtį, todėl manai, jog jos patarimai turi didžiausią vertę. Mama yra pagrindinė tavo gyvenimo patarėja ir motyvatorė.

Viena su kita jūs galite komunikuoti nepasakiusios nė žodžio. Kadangi mama yra vienintelė, koja kojon su tavimi žengianti nuo pat gimimo, gali ja ne tik visokeriopai pasikliauti, bet ir kartu su ja visiškai atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius. Būtent todėl su mama gera ir tylėti, ypač tuomet, kai abi jaučiatės pavargusios.

Ji pati atkakliausia tavo like`intoja. Jei kas yra toks kruopštus like`intojas, tai tik tavo mama. Socialiniuose tinkluose pro jos akis neprasprūsta nė viena tavo nuotrauka ar įrašas. Visuomet sulauki paspaudimo patinka, tad gali gyventi ramiai - turi niekuomet nepailsiančią gerbėją.

Jūs galite susipykti, bet žinote, jog susitaikysite. Bendraujate be užuolankų, atvirai, neretai net tiesmukiškai, tačiau net ir susipykusios puikiai žinote, jog tikrai susitaikysite. Ilgai susipykusios išbūti negalite - pradedate labai greitai ilgėtis viena kitos.

Tu mokaisi iš jos. Įvairiausių dalykų - profesinių, kulinarinių, bendravimo su žmonėmis gebėjimų, flirto vingrybių ar profesionalumo kalbant apie stilių bei grožį. Ji tavo įvairiausių sričių mokytoja ir veda pačias geriausias gyvenimo pamokas.

Tavo draugai ją mėgsta. Kai tik tavo namuose apsilanko tavo draugai, jie visuomet noriai bendrauja su tavo mama ir nuoširdžiai pasišneka. Ji tiesiog yra tas žmogus, kuris su visais puikiai sutaria ir stengiasi atrasti bendrą kalbą.

Net ir būdama toli, bendrauji su mama. Nesvarbu, kiek kilometrų jus skirtų, jūs visuomet stengiatės palaikyti ryšį ir komunikuojate internetiniu būdu. Neįsivaizduotum savo gyvenimo be mamos, todėl net ir būdama kelionėse ar išvykusi į užsienį uždarbiauti ar mokytis, visada jai praneši, kaip sekasi.

Šalia jos tau paprasčiausiai gera. Nežinai tokio žmogaus, su kuriuo jaustumeisi taip ypatingai, kaip būdama su mama. Tai nepaaiškinamai stiprus ryšys, kuris nenutrūks niekada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis