Paliko merginą pačiu negarbingiausiu būdu(FOTO)

Kai baigiasi meilė, lengva tikrai nebūna. Dažnai net ir labiausiai įsimylėjusios poros po skyrybų vienas kitam negali atleisti, peikia buvusį mylimąjį ir tiesiog pyksta ant likimo, kad širdis ir vėl sudužo.

O kaip tuomet išsiskirti draugiškai ir neįskaudinti vienas kito? Garbingiausia - apie norą skirtis pranešti ramiu tonu ir akis į akį. Tačiau šiandien pasitaiko ir tokių išradinguolių, kurie meta savo merginas naudodami... „Instagram“ tag'us!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vilniaus turtuolių atžala: nėštumas 15-os nesustabdė nuo „tūsų“(INTERVIU)
51 kg atsikračiusi Rita: jaučiausi lyg ne šio pasaulio gyventoja(INTERVIU)
Kaip atgaivinti pažeistus plaukus ir paskatinti jų augimą? Pataria specialistė

„Instagram“ vartotojas @cjkarl11 tapo tikra, tiesa, ne kaip pagarsėjusia, internetine sensacija, kai sumanė savo merginai apie skyrybas pranešti naudodamas „Instagram“ tag'ą. Vaikinas pasidalino nuotraukų koliažu, kurio vienoje pusėje jis meiliai prie savęs glaudžia savo merginą, o kitoje merginos atvaizdas iš nuotraukose pašalintas. „Permainų antradienis“ - taip skambiai jaunuolis pažymėjo daugybės komentarų sulaukusią nuotrauką.

Nieko neįtardama jo mergina po nuotrauka išreiškė nuostabą: „Ar tu tokiu būdu nori parodyti, kad palieki mane?“, - netikėtu akibrokštu stebėjosi dabar jau eks mergina.

Internautai iškart @cjkarl11 pasmerkė ir kritikavo jo poelgį. Tiek vaikino, tiek jo paliktos merginos „Instagram“ profiliai buvo paversti privačiais, o nuotrauka - pašalinta. Tačiau kas pateko į internetą, niekad nebus pamiršta, belieka tikėtis, kad šis pavyzdys privers susimąstyti vaikinus, kad net ir paliekant merginą reikia elgtis garbingai ir vyriškai, o ne slėptis už naujausiųjų technologijų.

@cjkarl11 nuotrauką rasi ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis