Šiais 3 mėnesiais gimusios - didžiausios „party animal“ iš visų!

Visos savo draugių rate turite tą, kuri yra tikrų tikriausia kompanijos siela. Su ja linksmiausia, ji šnekiausia ir visuomet pasiryžusi nuotykiams. Ji - tai mergina, kurios gimimo mėnesį rasite sąraše. Tuoj pat kartu su ja organizuokit vakarėlį, kelionę ar vykimą į festivalį - laikas su ja bus NEPAKARTOJAMAS!

KOVAS. Kovo mėnesį gimusios - didžiausios nutrūktgalvės žemėje. Jei jos ką nors sumąsto, tai be jokios abejonės įgyvendina, nes yra sumanios, pasiryžusios veikti, gyventi, patirti, galbūt ir klysti. Jei per vakarėlį jos padaro tai, dėl ko kiti gailėtųsi, kovą gimusios toli gražu dėl to nesigraužia. Priešingai, joms tai lieka smagiu nuotykiu, o jeigu reikia - patirtimi, kuri visada naudinga. Tiesa ta, kad kovą gimusių sieloje gyvena vakarėlių velniukas, kuris itin atgyja tada, kai jos susitinka su geriausiomis draugėmis. Gera muzika, nuostabiausi žmonės šalia, šokiai iki ryto - va čia tai kovą gimusių prisiminimai! Šėlk su jomis, kiek tik nori ir kaupk vakarėlių liūtės patirtį.

Oi, birželietės... Jeigu sienos, kuriuose dalyvavote vakarėliuose, prabiltų, būtų ką papasakoti. Šnekiosios birželį gimusios visada turi prisiminimų iš smagių švenčių. Jos groja pirmuoju smuiku, daug šneka, yra puikios šokėjos ir paprasčiausiai be galo smagios merginos. Ne vien vakarėliuose. Vis dėlto daugelis birželį gimusių draugų ar draugių jas tiesiog dievina kaip nuostabias vakarėlių partneres, nes su jomis linksmiausia. Birželį gimusios moka užvesti publiką ir net patį liūdniausią draugą įtikinti nueiti pašėlti. Norime tokios draugės šalia!

Nėra kitų merginų kaip gruodį gimusios, kurios geba taip pralinksminti ir taip magiškai traukia žmones. Jos paprasčiausiai yra energijos varikliuklai, todėl ir didžiausią apsnūdelį prikels iš miegų. Gruodį gimusios dievina festivalius, įvairius koncertus, o labiausiai, ko nekenčia, yra sedėjimas namuose tarp keturių sienų. Gruodį gimusios nėra pasileidelės, tačiau ir pačios neneigia, kad įvairiuose vakarėliuose mėgsta paflirtuoti su vaikinais, tad dažniausiai prisirenka aibes prisiminimų, kuriais vėliau pralinksmina savo geriausias drauges. Daugelis gruodį gimusias trokšta matyti vakarėlyje, nes su jomis ne tik gera, jauku bet ir be galo linksma.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis