Tavo SMS`ai, kurie vaikinus išveda iš kantrybės

Išsiuntei jam SMS`ą, o tavo telefonas tyli. Klausiame vaikinų, kokių žinučių jie negali pakęsti!

Tu jam rašai: „Labas :)“

„Nesuprantu merginų, kurios parašo vieną žodį ir tikisi gauti atsakymą. Jei nori pabendrauti, paklausk ko nors. Kitaip gausi tokį patį atsakymą arba jo išvis negausi“ - Tomas, 19 metų.

Tu jam rašai: „Kur dingai? :(“

„Jeigu mergina man tikrai patinka, aš visuomet jai parodysiu dėmesį ir parašysiu pirmas, nebent esu labai užsiėmęs. Bet kuriuo atveju, jeigu nerašau - vadinasi negaliu arba nenoriu. O tokie klausimai verčia bendrauti per prievartą“ - Justas, 21 metai.

Tu jam rašai: „Myli mane?“

„Nesuprantu merginų, kurios pačios reikalauja meilės prisipažinimų. Tuo labiau SMS`ais. Realiai tai šita žinutė yra blogiausia iš visų. Ką į ją atrašyti? Jeigu parašysiu kad taip, atrodys, kad sausai atsakiau tik tam, kad atsakyti. Beje, taip ir bus. Jeigu paklausiu, kodėl jinai klausia, tikriausiai prasidės santykių aiškinimasis telefonu. Šiaip tai kai pagalvoji, turbūt tam šita žinutė ir skirta, kad aš paklausčiau ar jinai abejoja, o ji tada galėtų išlieti visą nepasitenkinimą.“ - Rimas, 18 metų.

Tu jam rašai: „Man atrodo, kad tu manęs nebemyli“

„Nekenčiu santykių aiškinimosi žinutėmis. Jeigu blogai jautiesi ir nori pasikalbėti, susitikime ir pakalbėkime. Negi žinutėmis pradėsiu aiškinti, kad myliu arba dar blogiau - pasakysiu, kad noriu skirtis? Tokie dalykai aptarinėjami akis į akį“ - Mantas, 20 metų.

Tu jam rašai: „Ką veiki? Kur esi?“

„Viskas gerai, jeigu po tokios žinutės mergina kažką pasiūlo. O jeigu klausinėja tik iš neturėjimo ką veikti... Blogiausia, jeigu tokiais SMS`ais terorizuoja nuolatos. Nei vienas vaikinas nemėgsta, kai jį kontroliuoja“ - Vaidas, 18 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis