Vaikinų verdiktas: kokį bučinį jie laiko tobulu?

Norėtum, kad tavo bučinio jis nepamirštų niekada? Tuomet skaityk, kaip vaikinai įsivaizduoja idealų bučinį!

Būk užsimerkusi
„Man nepatinka, kai merginos bučiuojasi atsimerkusios. Atrodo, tarsi tuo metu tave tyrinėtų“, – Vygis.

Nepamiršk rankų
„Esu turėjęs merginą, kuri bučiuodamasi sustingdavo. Toks bučinys tikrai neįaudrins nei vieno vaikino, todėl nebijok prisiliesti ir rankomis“ - Tadas.

Nustok kikenti
„Nesuprantu merginų, kurios po bučinio pradeda kikenti kaip nesubrendelės. Jeigu tau tai kelia juoką, gal bučiuotis dar per anksti?“ - Rokas.

Nesistenk apsimetinėti aistringa
„Bučinys turi būti natūralus. Kai kurios merginos per daug įsijaučia, norėdamos pasirodyti labai patyrusios, bet viskas gaunasi tik blogiau. Jei neturi patirties – leisk iniciatyvą rodyti vaikinui“ - Deivis.

Lengvo krimstelėjimo manevras
„Mano mergina mėgsta švelniai krimstelėti mano apatinę lūpą. Tai labai jaudina. Tik nepersistenk, kandžiotis kaip laukinei tikrai nereikia“- Karolis.

Nepamiršk gaivaus kvapo
„Kiekvieno bučiavimosi stilius skirtingas, todėl neturiu ką patarti. Bet svarbiausia, kad iš burnos nesklistų nemalonus kvapas. Tuomet viskas bus gerai“ - Danis.

Nedusink liežuviu
„Aistringas bučinys nereiškia, kad būtina grūsti savo liežuvį kuo giliau“ - Ainis.

Sudrėkink lūpas
„Išsausėjusios lūpos tikrai neatrodo gundančiai. Mano mergina reguliariai pasitepa lūpas kvepiančiu vazelinu, todėl vilioja ir vaizdas, ir kvapas“ - Donatas.

Pamiršk lūpų blizgesius
„Bučiuotis su mergina, kuri lūpas riebiai padažiusi blizgesiu – ne pats maloniausias jausmas. Viskas limpa ir terliojasi“ - Jotautas.

Liesk plaukus
„Man patinka, kai bučiuodamasi mergina rankomis liečia mano plaukus ir pakaušyje juos švelniai suima. Jausminga ir aistringa!“ - Nedas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis