9 požymiai, kad esi per daug išranki vaikinams

Kiekviena mergina svajoja sutikti tą, kuris bus tikras princas, rūpinsis ja ir besąlygiškai mylės. Tačiau laikas bėga, o to princo horizonte - nė kvapo. Tik po kojomis painiojasi tokie, kurie išsvajotojo princo nė iš tolo neprimena. O gal tu tiesiog per daug išranki?..

Jeigu bent 3 požymius iš apačioje esančio sąrašo gali pritaikyti sau, turėtum susirūpinti dėl per didelių vaikinams keliamų reikalavimų.

1. Nesibaigiantis sąrašas. Koks turėtų būti tavo svajonių vaikinas? Aukštas, sportiškas, protingas, šmaikštus, ištikimas, jautrus, nuoširdus ir t.t. Jei šių savybių sąrašui išvardinti neužtektų ir pusvalandžio, jis tikrai per ilgas! Pagalvok, ar tikrai kur nors pasaulyje gyvena tas, kuris atitiktų visus tavo reikalavimus?!

2. Iš vaikino reikalauji daugiau nei iš savęs. Svajoji apie tikrą gražuolį su ryškiu pilvo presu ir tobulomis rankomis, kol pati valgai jau trečią šokoladą ir nepameni, kada dviratį mynei? Negalima reikalauti iš vaikino daugiau vien todėl, kad jis - vaikinas, o tu - princesė, kurios atrankoje jis privalo dalyvauti. Ieškok į save panašaus (ne išvaizda) vaikino, o ne trofėjaus, kuriuo galėtum pasipuikuoti draugių akivaizdoje.

3. Neplanuok draugystės jau pirmąją pažinties minutę. Daugelis merginų, vos susižavėjusios vaikinu, stengiasi apie jį sužinoti kuo daugiau. O šiais „Facebook“ laikais tai padaryti - tikrai nesudėtinga. Tačiau benaršydamos po asmeninį vaikino gyvenimą, jos pradeda svajoti, kaip pradės su juo draugauti, pristatys jį savo tėvams, draugams, o galbūt jis taps tuo vieninteliu? Nieko tokio, jei svajoji tyliai. Tačiau jei jau pirmojo pasimatymo metu pradedi klausinėti, ką jis planuoja veikti po 5 metų, kur nori gyventi ir, blogiausia, kiek nori turėti vaikų, tau vertėtų šiek tiek stabtelėti. Laimės juk nesuplanuosi!

4. Griežti išvaizdos reikalavimai. Taip, daugelis merginų nori už save aukštesnių ir stipresnių vaikinų. Tačiau sena tiesa byloja, jog gražus vaikinas - visoms, o protingas - tai vienintelei. Neverta savo galvoje susikurti idealaus vaikino atvaizdo ir pagal jį rinktis mylimąjį. Juk nebūtinai it nuo žurnalo viršelio nulipęs gražuolis gebės tave išklausyti ir palaikyti, kai tuo tarpu mažiau iš koto verčiantis vaikinas pavers tave tikra princese. Egzistuoja daugybė laimingų porų, kuriose - mergina yra aukštesnė, vaikinas yra lieknesnis ir t.t.

5. Sindromas „Aš - princesė“. Kol vienos merginos žavisi blogiukais ir iš pažiūros tikrai jų nevertais vaikinais, kitos yra įsitikinusios, kad dar negimė tas, kuris bus vertas išskirtinio jų dėmesio. Todėl kiekvieną sutiktą vaikiną ir jo pastangas jos vertina itin kritiškai. Gavo gėlių - puokštė neatrodo pakankamai didelė. Vaikinas padovanojo auskarus - kodėl ne deimantai?! Tokios merginos yra įsitikinusios, kad bendrauti su jomis - privilegija, nors iš tikrųjų taip toli gražu nėra.

6. Turtuolių paieškos. Žinoma, malonu, kai tave vaikinas palepina dovanomis, tačiau dairytis tik to, kuris išgalės tavimi pasirūpinti ir materialiai - barakudos požymis. Jeigu meilę supranti tik kaip prabangias dovanas, vakarienes restoranuose, keliones į egzotiškus kraštus ir kitas daug pinigų kainuojančias pramogas, ją supranti neteisingai. Taip, rūpintis dėl savo ateities svarbu, tačiau pirmiausiai turi išmokti pati savimi pasirūpinti, o ne ieškoti turtuolio, kuris tave išlaikys.

7. Romantinių komedijų auka. Taip, parodykite merginą, kuri pažiūrėjusi filmą „The Notebook“ nesvajojo sutikti Ryano Goslingo įkūnyto herojaus. Romantinėse komedijose vaikinai dėmesingi, originalūs, atrodo, kad jie tiesiog myli... kitaip. O kur tą romantiką realybėje rasti?! Nesitikėk, kad tai, kas normalu filmuose, realu ir tikrame gyvenime. Kam svajoti apie nepasiekiamą aistrą, kai gali turėti paprastesnę, bet tikrą romantiką?

8. Noras būti vienintele. Jei jau vaikinas nori su tavimi draugauti, jis privalo visą dėmesį skirti tik tau. Pritari? O be reikalo. Juk iki tol, kol vaikinas tave sutiko, jo gyvenime sukosi šeima, draugai, bendramoksliai, hobiai, pareigos, todėl negali tikėtis, kad visi šie dalykai stebuklingai išnyks arba kad tu sugebėsi juos visus kompensuoti neblėstančiu savo žavesiu. naivu tikėtis, kad vaikinas užmirš viską ir leis laiką tik su tavimi. Pagalvok, apie ką kalbėtumėtės, jeigu nuo ryto iki vakaro matytumėte tik vienas kitą? Sėkmingų santykių paslaptis - sugebėti mylėti neprarandant savo pomėgių ir gyvenimo.

9. Jis privalo žinoti! Merginos dažnai pamiršta vieną svarbų ir savaime suprantamą dalyką: vaikinai negali skaityti tavo minčių! Nesitikėk, kad jei parodysi susierzinimą, jis iškart suvoks, kad tau nepatiko pica, kurią jis užsakė. Vaikinai - paprasti padarai, jie mėgsta aiškumą, o ne spėliones. Negalima pykti ant vaikino dėl to, kad jis nemoka skaityti tavo minčių ar nežino, kuri Beyonces dainos eilutė atspindi tavo nuotaiką. Būk išmintinga, pasakyk, ko nori, kitaip vaikinas tavo norų ir nesupras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis