Spalvų testas: sužinok, kokia tu esi!

Turi laisvą minutę? Siūlome tau atlikti Maxo Lüschero spalvos testą! Prieš pradėdama skaityti, mintyse pagalvok, kuri iš šių spalvų tau patiktų labiausiai ir kuri - mažiausiai: pilka, mėlyna, žalia, raudona, geltona, purpurinė, ruda, juoda.

Pilka
Jeigu pilka spalva yra tavo mėgstamiausia, vadinasi sąmoningai atsiriboji nuo išorinio poveikio tam, kad išsaugotum idealią ramybę bei vidinį stabilumą. Jei pilka spalva atsiduria paskutinėje vietoje, vadinasi tu, ko gero, esi labai veikli, aistringa, net agresyvoka asmenybė, siekianti ryškių ir įsimintinų įspūdžių.

Mėlyna
Mėlyna spalva – tai jautrumo, prieraišumo ir ištikimybės simbolis. Ta, kuriai ši spalva prioritetinė, nesėkmės akimirką yra linkusi nuleisti rankas. Ta, kuri šios spalvos nemėgsta, yra nerami, trokštanti permainų, galinčių išgelbėti nuo depresijos ir neveiklos.

Žalia
Ta, kuriai ši spalva gražiausia, yra stabili, net linkusi save idealizuoti, o tuo pačiu ir „priverstinai mokyti kitus“. Žmogus, ryžtingai atmetantis žalią spalvą, dažnai skundžiasi tuo, kad aplinkiniai pernelyg daug iš jo reikalauja.

Raudona
Pirmoje vietoje atsidūrusi raudona reiškia, kad tu savo emociniams pojūčiams nori suteikti daugiau intensyvumo. Raudonos spalvos priešininkės iš esmės jaučia baimę bet kokiai agresijai.

Geltona
Pirmoje vietoje karaliaujanti geltona reiškia laisvės ir laimingo gyvenimo troškimą.
Nemėgstančioms geltonos spalvos stinga stabilumo ir psichologinio savarankiškumo.

Purpurinė
Ta, kuri mėgsta purpurinę spalvą, aplink save sukuria harmoniją ir santarvę, tačiau neretai dvejoja, priimdama sprendimus. Tos, kurios šios spalvos nemėgsta, nesąmoningai ilgisi jausmingų išgyvenimų.

Ruda
Besižavinčios ruda spalva, jaučia didelį poilsio ir atsipalaidavimo poreikį. Tos, kurios šios spalvos nemėgsta, lygiai taip pat nemėgsta ir bet kokių kasdienių darbų bei rutinos.

Juoda
Ta, kuri dievina juodą spalvą, dažnai pralaimi kovoje su likimu. Na, o ta, kuriai juoda spalva yra paskutinėje vietoje, nelinkusi nieko atsisakyti, o tuo pačiu ir rizikuoja, iš gyvenimo tikėdamasi pernelyg daug.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis