Kas išduoda, kad vaikinas - nekaltas?

Visų pirma nereikėtų pamiršti, kad fiziologiškai vaikino nekaltybės nustatyti neįmanoma – skirtingai nei moterys, vyrai neturi mergystės plėvės, kuri plyšta pirmosios sueities metu. Tad jei nori išsiaiškinti, ar vaikinas, su kuriuo susipažinai, vis dar nekaltas, teks pasikliauti savo nuojauta.

Tačiau egzistuoja požymiai, kurie išduoda, jog vaikinas dar nėra pažinęs moters, tačiau vertėtų nepamiršti, jog jis gali ir apsimesti, jog yra nekaltas:

Jis drovisi tave liesti

Tai nebūtinai reiškia, kad vaikinas nekaltas, bet labai didelė tikimybė, jog taip iš tiesų yra. Vaikinas, kuris bent kartą yra patyręs fizinį suartėjimą, paprastai nesijaučia neužtikrintai ir nesidrovi liesti merginos. Dažniausiai drovumas, susijęs su priešinga lytimi, gerokai sumažėja po pirmosios sueities. Tačiau ar tai, kad vaikinas drovus intymiuose santykiuose, akivaizdus įrodymas, jog jis yra nekaltas? Nebūtinai, tačiau tai svarus argumentas. Tad jei vaikinas drovisi tave liesti, ypač tavo intymias vietas, gali spėti, jog jis yra nekaltas.

Intymiomis akimirkomis jaučiasi neužtikrintai

Jei intymumo metu jis nelabai orientuojasi, kaip reaguoti į tavo veiksmus ar ženklus, didelė tikimybė, jog tai jo pirmasis kartas. Dauguma vaikinų, turinčių patirties sekso srityje, pajutę bent menkiausią merginos užuominą, patys ima plėšti nuo jos drabužius – jie jau tai darė anksčiau, ir patirtis nulemia tolesnius veiksmus. Nekalti vaikinai labai atsargūs intymioje sferoje. Jei pati nesi nekalta, vaikinas be patirties tau atrodys visiškas nemokša.

Nerangiai bučiuojasi

Kartais vaikinas tiesiog nemoka bučiuotis ir tai nebūtinai reiškia, jog jis nekaltas. Tačiau jei vaikinas bučiuojasi nerangiai, yra labai drovus ar susikaustęs, tai gali būti signalas, jog jis neturi patirties sekso srityje. O jeigu vaikinas labai gerai bučiuojasi, gali neabejoti, jog intymūs santykiai jam ne naujiena, kad ir ką jis tau sakytų. Bučiuotis galima išmokti tik praktikuojantis, tad tobulumas šioje srityje pasiekiamas tik su patirtimi. Net ir blogai besibučiuojantieji nebūna nerangūs ar nevikrūs, jie tiesiog neteisingai tai daro. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį, ar bučiuodamasis vaikinas užsimerkia – dauguma nekaltų vaikinų būna užsimerkę visą laiką, kol bučiuojasi.

Klausia leidimo, ar galima mylėtis su tavim

Dažniausiai nekaltas vaikinas nėra tikras, ką jam reikia daryti, nes fizinis intymumas jam nauja, neištirta teritorija. Net jei jis yra matęs kelis pornografinius filmus, pirmoji reali fizinė patirtis gali jį priblokšti. Jis gali būti nerangus, gali prašyti leidimo prieš liesdamas ar bučiuodamas tavo intymias vietas. Taip pat jis gali nelabai susigaudyti, kada jau metas įsiskverbti. Jei jis elgiasi kaip pasiklydusi avis, nors ir apsimeta pasitikinčiu bei išmanančiu, gali būti tikra, jog tai jo pirmoji patirtis.

Labai greitai pasiekia orgazmą

Jei tai pirmoji jo patirtis lovoje, orgazmą jis tikrai pasieks labai greit. Ejakuliacija gali įvykti dar prieš įsiskverbiant. Pirmoji patirtis vaikinui visada sukelia stresą, nes jis nuolat galvoja apie tai, ar viską daro gerai. Be to, jis susijaudina nuo menkiausio tavo prisilietimo ir tai dar labiau pagreitina orgazmą. Patirties turintys vaikinai geriau kontroliuoja savo pojūčius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis