Kaip sužavėti tą, kuris tavęs nepastebi?

Kai įsižiūrime iš kojų verčiantį vaikiną užsimiršta ir visos kada nors išmoktos flirto gudrybės bei nebemokame jam ištarti rišlaus sakinio. Tau patinkantis vaikinas tavęs nepastebi? Pasitikrink, ar moki sužavėti vaikinus, o gal priešingai, pati nuo jų slepiesi?

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaunietė lieknėjimo guru įvardijo, kokias svorio metimo klaidas daro pradedančiosios(INTERVIU)
10 dalykų, kuriuos išduoda tavo antakiai(FOTO)
Birželio prognozė pagal tavo gimimo datą

Taškų sistema

Yra nustatyta, kad kiekvienas mūsų save ir aplinkinius žmones vertiname pagal tam tikrą taškų sistemą. Tarkime, tu manai, kad turi 500 taškų, todėl niekada neatkreipsi dėmesio į vaikiną, kuris, tavo nuomone, „vertas“ vos 100 taškų, ar neleisi sau net pagalvoti apie gražuolį, kurį vertini 5000 taškų. Skamba keistai? Galbūt, tačiau tai - tiesa. Du žmonės gali tapti artimais, jeigu jie abu turi vienodą arba labai panašų taškų kiekį. Todėl, jei manai, kad vaikinas tau yra nepasiekiamas, priversk jį manyti, kad turi tiek pat taškų, kiek ir jis. Kaip tai padaryti? Tuoj sužinosime.

Tapk nepakeičiama

Mes nuolat norime to, ko negalime turėti, arba to, kas yra geriausia ir unikalu. Turi vaikiną įtikinti, kad esi vienintelė ir nepakartojama. Sakai, kad tai - neįmanoma? Jeigu turite bendrų draugų, paprašyk jų, kad vaikino akivaizdoje jie užsimintų apie kokią nors tavo savybę ar faktą apie tave, kuris priverstų suklusti. Tarkim, esi gavusi ypatingą apdovanojimą, nutapei puikų paveikslą, savarankiškai išmokai groti gitara, futbolą žaidi geriau nei kiemo bernai? „Nenurašyk“ savęs, visi mes turime ką nors, dėl ko kiti žmonės mumis žavisi.

Žinok, ko jam reikia

Mes ieškome tų žmonių, kurie mus papildo, pakelia mums nuotaiką ar šalia kurių jaučiamės saugiai. Išsiaiškink, ko tavo simpatija ieško. Galbūt jis - energingas jaunuolis, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį? Nesakome, kad privalai kopti į kalnus ar šokti su guma, jei iki šiol treniruote laikei lakstymą po parduotuves. Tačiau kodėl gi nepasistengus dėl jo dėmesio? Žinoma, kad ir ką nuspręsi išbandyti, neleisk, kad tai nueitų užmarštin: pasidalink savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, tegul jis pamato, kad esi tikrai ne iš kelmo spirta ir nebijai naujovių!

Nedaryk esminės klaidos

Kodėl vienoms merginoms sekasi vaikinų medžioklėje, o kitos vakarus leidžia vienos? Todėl, kad tos, kurios mano, kad savybėmis, kurios joms pačioms patinka, patiks ir į akį kritusiems vaikinams. Tarkim, jeigu manai, kad nuolatinis intelekto demonstravimas užkariaus to žavaus krepšininko širdį, gali savo svajas užmiršti jau dabar. Iš esmės elgiesi egoistiškai ir naiviai tikiesi, kad vaikinas bus tiesiog vyriška tavo kopija, kuriai patinka tie patys dalykai, kuriais žaviesi ir tu, tačiau jis tavimi dar ir rūpinsis, globos ir besąlygiškai mylės. Neieškok vaikino „pagal užsakymą“!

Gudrybės, kurios veikia

Jeigu galime didžiuotis gerais santykiais su savo tėvais, didelė tikimybė, kad ieškosime sau partnerių, kurie mums primins mūsų tėvus. Todėl jei tik turi galimybę, išsiaiškink, kokia yra tau patinkančio vaikino mama. Galbūt ji labai šilta ir rūpestinga? O gal priešingai - griežta ir valdinga? Aklai kopijuoti jos elgesio nereikėtų, tačiau pabandyti tikrai verta!

Taip pat labai veiksmingas būdas priversti vaikiną apie tave galvoti - pasitraukti iš jo kasdienybės. Juk jei kasdien suvalgytum mėgstamiausio šokolado gabalėlį, o vieną dieną tai netikėtai nustotum daryti, tikrai savo saldaus ritualo pasigestum. Būk vaikinui it šokoladas: trumpam išnyk ir jis kaip mat ims tavęs ieškoti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis