Požymiai, jog tu apsupta pačių geriausių draugų

Surasti tikrus, nuoširdžius ir atsidavusius draugus nėra lengviausia gyvenimo užduotis. Neretai geriausi draugai tave apsupa savaime, jų neieškant. Gal taip ir geriausia? Šie požymiai įrodys, ar turi tikrų draugų būrį savo gyvenime.

Jūsų draugai žino, kada galima surengti vakarėlį. Nėra nieko bloga, jei norite šiek tiek atsipalaiduoti, atšvęsti kokią nors sukaktį ar tiesiog pasilinksminti, „nes...“. Draugai, kurie pažįsta jūsų norus, tiksliai žino, kada ir kaip linksmintis. Per vakarėlį jie vengia kraštutinumų, neįpainioja jūsų į kažką nelegalaus ir stengiasi nesukelti jums nemalonumų.

Jūsų draugai žino, kada reikia užbaigti vakarėlį. Netgi geriausias vakarėlis kada nors turi baigtis, ir geri draugai žino, kada reikia išeiti. Jei kas nors padaugina alkoholio ir tampa agresyvus, arba jei jūs pastarąjį pusvalandį nuolat žiovaujate, jie supras, kad jau atėjo naktis ir garbingai atsisveikins.

Jūs rūpite savo draugams. Geri draugai ras laiko pasiteirauti, kaip jums sekasi, kuo jūs domitės ir ką manote. Jie taip pat bus šalia, kai jums reikės jų palaikymo, ir stengsis jums padėti, kad taptumėt puikiausiu žmogumi, kokiu tik įmanoma būti.

Jūsų draugai jus išklauso. Geras draugas pajunta, kada jums reikia išsikalbėti, ar tiesiog skiria kelias minutes, kad padėtų kažką išspręsti. Dar svarbiau, jie padeda suprasti, kurios jūsų idėjos yra geros, solidžios ir įgyvendinamos, o kurioje vietoje jūs esate šiek tiek atitrūkusi nuo žemės.

Nesijaučiate, tarsi visuomet būtumėt skolinga. Gera draugystė nėra paremta finansinio balanso popieriais. Nors visada reikėtų savo draugams atsilyginti tokiu pačiu gėriu, kokio sulaukiate iš jų, tai nereiškia, kad kiekvieną kartą turite jaustis skolinga. Draugystės esmė – kiek įmanoma dažniau visomis išgalėmis būti ten, kur reikia ir kada tik reikia.

Jūsų draugai žino, kada reikia jus palikti ramybėje. Kartais tiesiog norisi (ar reikia) pabūti vienai. Dėl darbo užduočių, namų darbų ar šeimos problemų kartais reikia ramybės, kad apmąstytumėt savo padėtį ir veiksmus. Geras draugas tai supras ir gerbs jūsų norą pabūti vienai.

Jauti, kad giliai širdyje draugai linki tau gero. Nors tu nebūtinai visada pritari viskam, ką jie sako ar kaip mato situaciją. Gerumo jausmas privalo vienyti tikrus draugus, nes tik jis garantuoja, jog elgsitės vieni su kitais nuoširdžiai ir atvirai. Tiesa, turėtum pati savęs paklausti: ar visuomet besąlygiškai palaikai draugą? Jei yra momentų, kai stingi palaikymo, tuomet turėtum susimąstyti, ar tikrai nori tą žmogų laikyti savo tikru draugu. Negali tikėtis to paties, jei pati taip nesielgi.

Tikri draugai džiaugiasi tavo pergalėmis ir padeda atsigauti po pralaimėjimų. Pasiekimus būtina atšvęsti, o sielvartui reikia kompanijos. Jeigu savo rate tų, su kuriais gali pabūti tiek laimėje, tiek nelaimėje, žinok, jog tai žmonės, kuriais gali pasitikėti. Vien tik linksmybių įkarštyje sutinkamų draugų - apstu, tačiau tikrasis draugas bus tada, kai neturėsi į ką atsiremti.

Jie tau visada sako tiesą į akis. Geri draugai nemeluoja. (Išskyrus tuos retus atvejus, kai tai būtina, pavyzdžiui, kai reikia atsakyti į klausimą: „Ar ši suknelė mane storina?“). Kai reikia griebti jautį už ragų, ir tau būtina žinoti tiesą, tikri draugai nors ir nenoromis, bet išdės viską į akis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis