Kūno kalba: kokias vaikinų mintis apie tave atskleidžia jų gestai?

O, kartais taip norėtųsi žinoti, ką gi mąsto tau patinkantis vaikinas! Kol dar niekas neatrado būdo mintims skaityti, siūlome panagrinėti, kokias paslaptis apie vaikinų kūno kalbą atskleidžia jos specialistai!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožis ar beprotybė? Naujas lieknumo standartas šokiruoja(FOTO)
Nustebsi: jie mato, bet tau nesako
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

Jis apsilaižo lūpas

Animaciniuose filmukuose katės gaudo peles ir apsilaižo snukutį, tarsi jau jausdamos skonį. Tonya Reiman savo knygoje ,,Kūno kalbos galia‘‘ aiškina, jog ir žmonės apsilaižo lūpas tikėdamiesi gauti, ko nori. Kita vertus, tai būti ir susijaudinimo išraiška. Kūno kalbos ekspertė Patti Wood teigia, jog kai susinerviname ar jaudinamės, seilės nebeišsiskiria, burna išsausėja ir refleksyviai apsilaižome lūpas.

Jis nubraukia plaukus tau nuo veido

Knygos ,,Superflirtas‘‘ autorė Tracy Cox teigia, jog tai ženklas, kad vaikinas nori prisiliesti prie tavęs, o šis gestas yra puikus šansas tai padaryti. Tačiau, jei vaikino veide matyti pašaipumas ar kokios kitos grimasos, tikriausiai jis pataiso tavo šukuoseną tam, kad atrodytum tobulai, teigia Patti Wood. Ir pati nepamiršk tinkamai sureaguoti į vaikino mestą užuominą. Kevin Hogan savo knygoje ,,Nenugalimas potraukis: vidinio žavesio paslaptys‘‘pataria atsakyti vaikinui šypsena; jis bus tikras, kad supratai jo užuominą ir vienas kitam patinkate.

Kalbėdamas jis linguoja į vieną ar kitą šoną

Kūno kalbos ekspertai įsitikinę, kad vaikino siūbavimas pirmyn atgal yra gestas parodantis, jog bendraudamas su tavimi jaučiasi taip pat jaukiai kaip ir su mama. Patti Wood teigia, jog judėjimas pirmyn atgal susijęs su vaiko judėjimu, kuomet jis dar negimęs ir yra motinos gimdoje. Tik neskubėk daryti klaidingų išvadų! Kada vaikinas linguoja visu kūnu, iki pati pirštų galiukų, jis tikrai laimingas būdamas su tavimi.

Jis kilnoja antakius

Šio gesto reikšmė priklauso nuo situacijos. Anot Wood, tai gali reikšti nustebimą, pritarimą, ar netgi skeptiškumą. Jei vaikinas greitai ir spontaniškai kilsteli antakius – tau tikrai pasisekė! Reiman teigia, jog pakelti antakiai ir šypsena reiškia susidomėjimą ir simpatiją.

Jis nenustygsta vietoje

Vaikinas muistosi ir negali ramiai nusėdėti vienoje vietoje? Paprastai tai nėra geras ženklas, teigia Reiman, ir greičiausiai vaikinas nori dingti iš pasimatymo. Tačiau Cox sako priešingai aiškindama, jog taip vaikinas yra seksualiai susijaudinęs ir bando tai paslėpti.

Kalbėdamas jis gestikuliuoja rankomis

Vyrai, kurie kalbėdami daug gestikuliuoja, paprastai yra komunikabilūs ir draugiški. Hogan aiškina, jog kuo daugiau gestų vaikinas daro ir kuo platesni mostai, tuo labiau jis tavimi susidomėjęs.

Jis perbraukia pirštais savo plaukus

Paukščiai tvarkosi ir prisižiūri savo plunksnas, kad būtų kuo patrauklesni ieškomam partneriui. Taip pat elgiasi ir žmonės. Jei vaikinas palenkia galvą, perbraukia ranka plaukus ir nusišypso, tai ženklas, jog jis nori būti patrauklus būtent tau, aiškina Wood. Tačiau, jei jūs susitinkate ir artėjate vienas prie kito, o tu pastebi, jog jis liečia savo plaukus, tikėtina, kad jaudinasi dėl savo išvaizdos. Jei tai pastebėjai, turėtum pasakyti vaikinui komplimentą, juk jis taip dėl tavęs stengiasi!

Jis sėdi ar stovi plačiai išskėstomis kojomis

Šis gestas pats vyriškiausias iš visų kūno kalbos užuominų, kurias gali siųsti vyriškosios lyties atstovas. Wood sako, jog plačiai išskėstos kojos rodo vaikino pasitikėjimą savimi ir vyriškumą. Jis nori pasakyti: ,,Aš pats geriausias“. Taip pat Cox teigia, jog vaikinas gali manyti, jog tai tau patinka ir jaudina. Jei jis sėdi, o jo kojos plačiai išskėstos, toks tarpkojo demonstravimas rodo, jog jis nori, kad pastebėtum, jog didžiuojasi būtent šia savo kūno dalimi.

Jis liečia savo veidą

Valio šiam vaikinui! Hogan teigia, jog vaikinas nesistengia tavęs sužavėti, jam tiesiog įdomu tavęs klausytis, bet Cox aiškina priešingai: veido lietimas susijęs su noru užmegzti fizinį kontaktą. Savęs glostymas reiškia, jog žmogus nori paliesti ir priešais esantį, bet kartu mano, jog negalima to daryti. Nepaisant to, šis vaikinas yra labai rūpestingas.

Jis ištiesia savo ranką

Kuomet vaikinas ištiesia ranką link tavęs, tai lyg nebylus klausimas, ar jis gali būti arčiau tavęs ir tave paliesti – tokia Reiman teorija. Svarbiausia, kaip jis tai padaro, nes tai atskleidžia ar vaikinas pasitiki savimi ar ne. Cox sako, jog ranka delnu aukštyn – nuolankumo ženklas, o delnu žemyn – dominavimo ir situacijos kontroliavimo gestas.

Jis pabučiuoja tavo kaktą

Cox sako, jog bučinys į kaktą – tėviškumo ženklas. Tai gali reikšti jog tu vaikinui labai rūpi, bet kartu ir tai, jog tu jam esi tik gera draugė! Visgi, vaikinas įsimylėjęs tave, bet kol kas dar nedrįsta pabučiuoti į lūpas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis