5 ženklai, kad vaikinas tave dievina

Praėjus pirmajam susižavėjimui daugelis merginų ima svarstyti, ar tikrai tas vaikinas, su kuriuo pradėjo santykius nuoširdžiai elgiasi ir jam toji mergina tikrai rūpi. Pasitikrink, ar tavo vaikinui būdingi penki bruožai, parodantys, kad tu jam ne šiaip patinki, o tave jis dievina!

1. Jis rūpinasi tavimi, kai sergi

Visiškai nesijaudini, kad vaikinas pamatys tave karščiuojančią, sloguojančią ir toli gražu neprimenančią tokios, kokią jis išvydo pirmajame pasimatyme. Vos išgirdęs, kad negaluoji, vaikinas stengiasi tave aplankyti, palepinti, parodyti, kad tu ir tavo sveikata jam - labai svarbu. Ir tikrai nieko tokio, kad tą vakarą vyksta jo mėgstamiausios komandos rungtynės ar koncertas, į kurį jau seniai svajojo nueiti. Jis kantriai tave slaugys ir džiaugsis, kad leidi tavimi rūpintis.


Savaitės skaitomiausi straipsniai: 

Pirmoji Kembridžo hercogienės meilė stebina panašumu į princą Williamą(FOTO)
Ką tavo dažniausiai naudojama nagų lako spalva pasako apie tave?
Netikėtas atradimas apie žvaigždžių figūras ir dietas(FOTO)


2. Jo negąsdina bendros ateities planavimas

Nebūtina planuoti vestuvių pirmąją pažinties dieną, tačiau jei vaikinas vidury vasaros užsimena, kad norėtų Naujuosius metus sutikti kur nors užsienyje kartu su tavimi, suklusk, jo ketinimai - rimti! Paprastai vaikinai nėra itin linkę planuoti asmeninio gyvenimo, jiems nesuvokiama, kaip nuėjus į pasimatymą šeštadienį galima planuoti ateinančio penktadienio pramogas. Tačiau jei vaikinas į savo planus įtraukia ir tave, žinok, kad tikrai nesi jam tik dar vienas nuotykis.

3. Jam rūpi tavo pomėgiai

Nesvarbu, ar tavo mėgstamiausia veikla yra knygų skaitymas iki paryčių, ar ekstremalus sportas, jis stengsis tave palaikyti ir net pats išbandyti tai, kas tau patinka. Jeigu jis, iš pažiūros „kietas“ vyrukas, sutinka pažiūrėti tavo mylimiausią filmą ir jo metu nė kiek nesirauko, gali būti tikra, kad jis tave tikrai brangina. Tačiau nebūk įnoringa princesė, parodyk, kad ir jo pomėgiai tau svarbūs, nuveikite ką nors tokio, ką jis dievina. Gal atrasi dar vieną įdomią veiklą?

4. Rimti pokalbiai tau nekelia baimės

Tau nereikia dvejoti, kokie yra jūsų santykiai, ar jūs tik susitikinėjate, ar esate rimta pora. Tavo vaikinas neišsisukinėja nuo tavo klausimų, o jei draugai paklausia jo, ar jis turi merginą, nedvejodamas ištaria tavo vardą. Šalia tokio vaikino - saugu, tau nereikia nerimauti, kad nuėjęs su draugais į vakarėlį jis pasiduos kitos merginos kerams, o paskui teisinsis, jog „nežinojo“, jog jūs draugaujate rimtai. Laikykis kuo toliau nuo tokių!

5. Tavo šeima ir draugai juo domisi

Tavo mamai tavo vaikinas nebūtinai turi visiškai patikti, tačiau jei ji nuoširdžiai domisi, kaip jam sekasi, gali manyti, kad mama palaiko tavo pasirinkimą ir tiki, kad su šiuo vaikinu tau nebus blogai. Paprastai mes nesame linkę domėtis žmonėmis, kurie mums kelia nemalonius jausmus, todėl jei tavo šeimos nariai ir tėvai reguliariai pasiteirauja apie tavo vaikiną, tai reiškia, kad jiems jis paliko neblogą įspūdį. O juk tokio būrio žmonių gera nuomonė negali atsitiktinai sutapti, tiesa? Gerą įspūdį jis galėjo patikti tik vienu būdu: demonstruodamas rūpestį ir susižavėjimą tavimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis