9 vaikinų tipai, dėl kurių merginos dažniausiai „pameta galvas“

„Visi vyrai kiaulės“, - be perstojo kartoja merginos, kurias palieka, įskaudina ar net visai su jomis nebendrauja joms patinkantys vaikinai. Tačiau mes drąsiai tariame „ne“, visiems posakiams apie tai, jog vaikinai yra nenaudėliai ar kad visi jie - vienodi!

Nors vaikinų pasaulyje - daug, tačiau egzistuoja 9 tipai, kurie dažniausiai patraukia merginų akis. O ant kurio kabliuko tu dažniausiai užkimbi?

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

Vaikino verdiktas: merginų veiksmai, kurių negaliu pakęsti
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
Stiliaus klaida: prakaito dėmės ir persišvietusi krūtinė(FOTO)

1. „Romantikas“

Šis vaikinas apipils jus gėlių ir atvirukų jūra. Dažnai kvies vakarieniauti, kartu stebės saulėlydžius, norės drauge su jumis pamatyti naujausias parodas, muziejus, laikys už rankos ir sakys, jog jo delne yra visas pasaulis. Atrodo tobula, tiesa? Tačiau neapsirikite, šis vaikinas skirtas toms, kurios nesitiki įmantrių pasimatymo scenarijų, mėgsta ramiai leisti laiką ir tikrai neketina būti vakarėlių liūtėmis! Jei jūs tokios, dėl šio vaikino greitai pamesite galvą, o jūsų santykiai bus kupini meilės bei supratimo.

2. „Tikras vyras“

Jis nešios ne tik jūsų rankinę, bet ir jus. Flirtą jis supras tik kaip akies mirktelėjimą ar bučinį į žandą. Mielai drauge su jumis žiūrės siaubo filmą, kad vos tik zombis jus išgąsdins, jis iškart galėtų parodyti savo vyriškumą ir stipriai apkabinti. Jis niekada jūsų nepaleis iš akių ir norės, kad būtumėte tik jo. Šis vaikinas išvarys iš proto visas merginas, kurios svajoja apie princą ant balto žirgo, tačiau, jeigu nemėgstate būti suvaržytos ir kontroliuojamos, verčiau rinkitės kitą vaikinų tipą.

3. „Komunikabilusis“

Tai vaikinas, kurį pažįsta visi. Jis pažinos tavo drauges, tavo buvusius vaikinus ir visus tavo kaimynus. Su juo visada būsi žmonių apsuptyje, daug keliausite, dalyvausite visuose renginiuose. Jam nesvetimas naktinis gyvenimas, taigi, norėdama jo neprarasti, visada turėsi būti šalia. Jis nuves tave į geriausias kavines, geriausius klubus ir supažindins su tuzinu savo draugų. Šalia tokio vaikino puikiai geriausiai jausis mergina, turinti daug laisvo laiko ir puikius bendravimo įgūdžius. Draugaudama su juo tu niekada nesėdėsi vienoje vietoje ir tikrai nerasi laiko liūdėti. Tačiau, jeigu esi iš tų, kurios mėgsta ramiai pasėdėti namuose, jis - ne tau.

4. „Intelektualusis“

Šis vaikinas užmezga įdomius ir įtraukiančius pokalbius. Jam svarbi tavo nuomonė visais gyvenimo klausimais. Taip pat intelektualiajam vaikinui būdingas geras humoro jausmas. Norėdama su juo užmegzti santykius turi būti tokia kaip jis, kitaip - jį matysi kaip savo ausis.

5. „Artistiškasis“

Tikrai visos pažįstame vaikiną, kuris visus prajuokina ir sužavi savo aktoriniais gebėjimais. Jis gyvena dabartimi, mėgaujasi tuo, jog patinka žmonėms ir daro viską, kad į jį būtų atkreiptas dėmesys. Šis tipo yra kūrybingiausias iš visų, taigi per pasimatymą su juo liksite maloniai nustebintos. Būnant drauge nebandykite pasirodyti geresnės už jį ir įpraskite, kad jis (bent jau jam pačiam) - svarbiausias.

6. „Egzotiškasis“

Šio tipo vaikinai yra vieni gražiausių ir geidžiamiausių. Jų oda visada atrodo įdegusi, akys rudos, o plaukai - be priekaištų. Jo šypsena balta, o pasitikėjimas savimi - beprotiškas. Jis svaigina savo balso tonu ir kalba įmantriomis frazėmis. Jis leis tau pasijusti deive savo glėbyje ir sakys, jog esi jam vienintelė pasaulyje. Tačiau yra tik du variantai: arba tu pakerėsi šį vaikiną savo originalumu ir jis pames galvą dėl tavęs, arba tu liksi dar viena ašarojanti naivuolė, su kuria jis tik praleido audringą naktį. Mano patarimas - nepasiduok egzotiškojo vilionėmis per greitai.

7. „Blogiukas“

Šis vaikinas pažįstamas tikrai visoms, jo neįmanoma nepastebėti. Pažiūrėjus į jį tu matai gyvybę spinduliuojančias akis ir karštą, aistringą bei ištreniruotą kūną. Blogiukas užsodins tave ant motociklo, tau net nespėjus atsakyti, ar tu to nori. Bučiuos taip karštai, kad negalėsi jam atsispirti. Ir jeigu jis tikrai tave įsimylės - darys viską, kad tu būtum laiminga. Šie vaikinai dažniausiai nori gražių, mielų, rūpestingų panelių. Taip pat mergina privalo puikiai sutarti su jo draugais, nes jie jam yra labai svarbūs. Taigi, jeigu tu pasiryžusi audringam gyvenimui, tačiau tuo pačiu sugebi būti ir meili it katė, blogiukas kaip tik tau!

8. „Sportininkas“

Šio vaikino nė viena nepraleis pro akis, o jis pats tikisi tą vienintelę sutikti sporto klube ar krepšinio varžybose. Mergina, norinti draugauti su sportininko tipo vaikinu, turi nusimanyti bent keliose sporto šakose, aktyviai sportuoti ir domėtis sveiku gyvenimo būdu. Draugauti su šiuo vaikinu - tikras iššūkis tavo kūnui, nes teks daug treniruotis! Taigi, jeigu mėgsti patinginiauti prie baseino, gali į jį net nežiūrėti!

9. „Donžuanas“

Tikriausiai visos esate matę filmą tokiu pavadinimu? Pagrindinis herojus - seksualus, charizmatiškas, atletiškas ir, žinoma, be perstojo flirtuojantis! Tokio tipo vaikinas tikrai priverčia jo geisti, tačiau jis, kaip fatališka moteris, traukia, tačiau nežinai, ko tikėtis. Šiam vaikinui būdingas bendravimas su daug merginų vienu metu, vienos nakties nuotykiai jam yra kasdienybė. Norint pavergti donžuano širdį svarbiausias kriterijus - nuoširdumas. Ir dar: šis vaikinas įpratęs lengvai gauti merginas, taigi norėdama būti su juo leiskis būti medžiojama ir lengvai nepasiduok!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis