Tai, dėl ko internete vaikino ieškančios lietuvaitės dažniausiai nusivilia

Vaikinai ir merginos pažinčių svetainėse apie save dažnai teikia netikslią arba neišsamią informaciją. Apie tokį savo elgesį prisipažino 43 proc. pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotos apklausos dalyvių. Informaciją apie save jie pagražina norėdami pasirodyti geresni nei yra arba tiki, kad atvirai prisistatyti galės bendraudami realybėje.

„Jaunuoliai pažinčių svetainėse naudoja savotišką „koja duryse“ techniką. Iš pradžių jie daug nepasakoja apie savo trūkumus, o bendraudami internete atskleidžia savo gerąsias asmenines savybes, vertybes ar pomėgius. Kai jaučia, kad žmogus jais susižavi ir vertina bendravimą su jais, po truputį atskleidžia, ką anksčiau nutylėjo. Arba tai padaro pasimatymų metu“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Dažniausiai ir merginos, ir vaikinai anketose pakoreguoja informacija apie žalingus įpročius ir savo amžių. Apie rūkymą ar alkoholio vartojimą nutyli 23 proc. prisipažinusių, kad anketose pateikia netikslią informaciją. Savo amžių netiksliai nurodo dar 21 proc. šių respondentų.

„Pati nemėgstu savo žalingų įpročių, todėl apie juos nutyliu. Jei reikės, dėl man patinkančio žmogaus galėsiu jų atsisakyti ir jis net nesužinos apie juos. Taigi, niekam nepakenkiu apie juos nepasakodama, o tikslaus savo amžiaus tiesiog nenoriu nurodyti. Nemanau, kad tai svarbu“, – sakė viena apklausos dalyvių.

Vienas iš septynių netikslią informaciją pateikusių jaunuolių pripažino, kad retušuoja savo nuotraukas padailindami kūno linijas ir pašalindami trūkumus. Taip jie elgiasi norėdami sulaukti daugiau dėmesio ir užmegzti pažintis su jiems patraukliais pažinčių svetainių nariais.

„Merginos renkasi vaikinus pagal išvaizdą, todėl nematau nieko blogo, jei paryškinu savo privalumus ir sumažinu trūkumus. Esu tikras ir merginos elgiasi taip pat, kad patrauktų vaikinų dėmesį – visi nori atrodyti geriau. Ką daryti tiems, kurie yra nefotogeniški? Tikrovėje jie gražūs, o nuotraukose nelabai. Jei nekoreguotų nuotraukų, nesusirastų antros pusės iš viso“, – aiškina apklausos dalyvis.

13 proc. netikslią informaciją nurodžiusių apklausos dalyvių pripažino, kad meluoja apie savo tikslus. Merginos dažniausiai nutyli, kad ieško partnerio vedyboms, o vaikinai neskelbia, kad ieško merginų kūniškiems malonumams. Tiek vaikinai, tiek merginos galvoja, kad tikrieji jų tikslai gali išgąsdinti potencialius partnerius.

Vienas iš dešimties jaunuolių nurodė, kad pagražina informaciją laukelyje „Apie mane“. Dar po 8 proc. jų pripažino, kad nurodo netikslų savo ūgį ir svorį.

Apklausa atskleidė, kad tiek merginos, tiek vaikinai apie save dažniausiai pagražina tokią pačią informaciją – jų apklausos rezultatai beveik nesiskyrė. Tik vaikinai beveik dvigubai dažniau neatskleidžia tikrųjų savo tikslų, o merginos dažniau nutyli apie savo žalingus įpročius.

Apklausoje dalyvavo 945 merginos ir vaikinai nuo 18 iki 24 metų amžiaus, antrosios pusės ieškantys bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. liepos viduryje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis