Gudrus būdas susirasti vaikiną naudojant „Instagram“(APKLAUSA)

Kur geriausia vieta sutikti dėmesio vertą vaikiną? Vakarėlyje? Paplūdimyje? O gal - internete? Daugelis žmonių antros pusės ieško pažinčių portaluose, naršydami „acebook“ ar ieškodami bendraminčių įvairiausiuose forumuose. O ar pagalvojai, kad vaikiną tau padėti susirasti gali... „Instagram“?

Nemokama programėlė „Glimpse“ buvo sukurta specialiai tam, kad pagal tavo „Instagram“ nuotraukas surastų tuos, kurie dalinasi panašiomis nuotraukomis, naudoja panašius „tag'us“ ir lankosi tose pačiose vietose. Jeigu tavo atrasta „gimininga siela“ sutinka dalintis savo „Instagram“ informacija, „Glimpse“ jį atrenka ir pasiūlo tau pradėti pokalbį.

Ši programėlė ypatinga tuo, kad ieško daugybės skirtingų panašumų, o ne, tarkim, pasikliauna tuo, kad tu ir kitas „Instagram“ vartotojas pažymėjo, jog kasdien kavą geriate toje pačioje kavinėje. Sutikai koncerte žavų vaikiną, bet neišdrįsai jo užkalbinti? Ieškok „tag'ų“ iš to renginio ir galbūt atrasi būtent jį! O gal paaiškės, kad su žaviu nepažįstamuoju tą pačią akimirką įamžinote saulėlydį? Technologijos padeda surasti meilę!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo „Iphone“ ar „Android“ telefonui? Parsisiųsk ir pirmoji džiaukis šviežiausiomis naujienomis bei konkursais!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis