Kaip kine: sužavėjusios merginos paiešką paskelbęs jaunuolis tapo sensacija

Tikriausiai ne kartą filmuose esate matę tokią situaciją: vaikinas susipažįsta su mergina, įsimyli ją iš pirmo žvilgsnio, tačiau jiems tenka iškart išsiskirti net nespėjus apsikeisti adresais, telefono numeriais ar pavardėmis.

Tuomet vaikinas ryžtasi surasti merginą: kabina skelbimus ant kiekvieno stulpo, prašo pagalbos radijo ir televizijos laidose, paskambina kiekvienai mylimosios vardu pavadintai merginai...

Manot, kad realybėje taip nebūna? Pasirodo, būna! Štai 24 metų airis Jamie'is Kelly'is skrisdamas iš Barselonos į Dubliną lėktuve atsisėdo šalia žavios 27 metų kanadietės Katie. Jaunuoliai iškart rado bendrą kalbą, o Jamie'ui kanadietė Katie iškart apsuko galvą. Tačiau jų keliams buvo lemta išsiskirti, nes oro uoste jų pasus tikrino skirtingose vietose. 

Jamie'is dar ilgai vaikščiojo po oro uostą stengdamasis surasti į akį kritusią Katie, netgi bandė gauti jo skrydžio keleivių sąrašą, deja, nesėkmingai. Tačiau airis rankų nenuleido, o pasielgė kaip pasielgtų kiekvienas atsakymų ieškantis žmogus – pasinaudojo naujausiomis technologijomis. Vaikinas aprašė savo istoriją „Twitter“ ir paprašė visų skaitančiųjų pasidalinti „tag'u“ #findkatie su trumpu aprašymu. „Ar tavo vardas Katie? Gyveni Naujoje Škotijoje? Keliauji po Airiją? Neseniai susipažinai su vaikinu vardu Jamie'is?“, - štai tokia žinute besidalinantys „Twitter“ vartotojai siekė padėti įsimylėjėliui.

Kai Jamie'io akcija pateko į žiniasklaidos dėmesį, apie tai sužinojo ir Katie. Tiesa, ne iškart, nes mergina keliavo po atokias Airijos dalis, kuriose ne visada pavykdavo rasti interneto ryšį. Teigiama, kad jaunuoliai planuoja pirmąjį pasimatymą jau šią savaitę. Kaip romantiška!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis