Lietuviams mandagumo stinga, bet dosnumo – ne

Tikriausiai ne kartą dalyvavai panele.lt apklausoje, kur mes tavęs teiravomės apie tavo pomėgius, santykius, grožį ir kitus kiekvienai merginai svarbius dalykus. Praėjusią savaitę paskelbtoje apklausoje apie santykius sulaukėme beveik 2000 atsakymų! Jų rezultatai nustebino – kviečiame paskaityti, ką atskleidė panele.lt skaitytojos!

Klausėme, ar tavo širdis – užimta. 15 proc. skaitytojų pažymėjo, jog turi vaikiną, tuo tarpu 85 proc. skaitytojos - laisvos. Vaikinai, štai kur slepiasi „kiečiausios“ ir laisvos lietuvaitės!

Panašu, kad lietuvaitės mėgsta dėmesio sulaukti, tačiau pačios imtis iniciatyvos nėra linkusios. 27 proc. į klausimą „Kur geriausia vieta ieškoti vaikinų?“ atsakė, kad vaikinų jos neieško, patys vyrukai jas suranda.

52 proc. tiki, kad vaikino geriausia ieškoti žmonių susibūrimuose: vakarėliuose, koncertuose, naktiniuose klubuose ir t.t. ir tik 8,5 proc. skaitytojų patikėtų vaikino paieškas savo draugei.

Panele.lt skaitytojos - tikros romantikės. Tik 10,6 proc atskleidė, jog meile iš pirmo žvilgsnio netiki. 36 proc. teigė, jog tokia meile tiki, o likusieji 52 proc. pažymėjo, kad nors tokia meile ir tiki, tačiau pačių ji kol kas neaplankė.

Bene svarbiausias apklausos klausimas – apie vaikinus. Skaitytojos pasidalino, kokių savybių, jų nuomone, labiausiai trūksta Lietuvos vaikinams. Jau nuo pat balsavimo pradžios darėsi aišku, kad labiausiai vaikinams stinga ištikimybės (13,8 proc.) ir mandagumo (12,9 proc.). Nedaug nuo šių savybių atsiliko nuoširdumas (12,2 proc), atsakomybė (10,1 proc) dėmesingumas (9,2 proc) ir romantikos (8,1 proc). Tačiau nors ir nedėmesingi lietuvaičiai, tačiau tikrai dosnūs – dosnumo trūkumu skundėsi tik 2 proc. apklausoje dalyvavusių merginų.

O kas turėtų pirmas parodyti patinkančiam žmogui dėmesį – vaikinas ar mergina? Panele.lt skaitytojos tiki, kad tai – abiejų lyčių reikalas. 52,9 proc. mano, kad visiškai nesvarbu, kuris pirmas parodys dėmesį vardan naujos pažinties. Visgi 25,2 proc. tiki, kad rodyti dėmesį – vaikinų pareiga.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis