8 dalykai, kurių nė už ką neturėtum atleisti vaikinui(APKLAUSA)

Kiekviena bent kartą gyvenime su vaikinu išsiskyrusi mergina po kurio laiko ima svarstyti, ar gerai pasielgė, o gal visgi nereikėjo pasikarščiuoti, galbūt reikėtų taikytis? Sakoma, kad sudužusią vazą galima suklijuoti, tačiau įtrūkimai vis vien matysis. O kas parodo, kad vaikinui visgi nederėtų atleisti ir vėl įsileisti jo į gyvenimą?

1. Jis tave išdavė

Nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis tai įvyko. Jei vaikinas tave išdavė su kita – didelė tikimybė, kad jis ir vėl taip pasielgs. Žinoma, galima manyti, kad jis pasitaisys, tai buvo klaida ir t.t., tačiau nejaugi galėsi užmiršti faktą, kad jis, būdamas tavo vaikinu, ieškojo nuotykių kitos merginos glėbyje?

2. Jis tave skaudino emociškai

Draugaudama su juo nuolat jauteisi žeminama, užgauliojama, lyginama su kitomis merginomis? Jam niekas neįtikdavo ir vietoj to, kad džiaugtumeisi meile, jautei nuolatinį skausmą? Džiaukis pagaliau atsikračiusi tokio nevykėlio, esi nuostabi, niekas neturi teisės tavęs menkinti!

3. Jis smurtavo

Čia jau komentarų nereikia. Jei jis bent kartą su tavimi grubiai pasielgė, jis nevertas vietos tavo širdyje. Kelti ranką prieš silpnesnį – žema!

4. Jis žemino tau artimus žmones

Kartais mes mėgstame pasiguosti dėl nesutarimų su šeimos nariais ar draugais. Tačiau tai nereiškia, kad tu jų nemyli, pati tai puikiai žinai. Jeigu vaikinas, netgi bandydamas tau įtikti, negražiai kalbėjo apie tavo drauges ar šeimos narius, jis nevertas pagarbos. Niekas neturi teisės blogai atsiliepti apie tuos, kurie tau svarbūs!

5. Jūsų santykiai gyvavo tik tavo dėka

Kaip atrodydavo jūsų pasimatymai? Tu sugalvodavai, ką veiksite, kartais net apmokėdavai pramogas, kad jis tik eitų kartu. Jis niekada pirmas tau nepaskambindavo, nesulaukdavai malonios žinutės, o apie gėles net nedrįsdavai pasvajoti. Leisk paklausti, kodėl tu su juo apskritai draugavai?!

6. Jis tau nuolat melavo

Jis sakydavo, kad ruošis egzaminui, todėl negali eiti su tavimi į kiną, o po poros valandų jo draugai „tag'indavo“ jį vakarėlio nuotraukose? Jo telefone nuolat mirgėdavo svetimos merginos vardas, o jis tikindavo, kad tai – jo visiškai nedominanti bendramokslė? Su melagiais tau – tikrai ne pakeliui...

7. Jis išdavė tave su viena iš tavo draugių

Išdavystė – neatleistina, tačiau išdavystė su tavo drauge – be komentarų...

8. Jis tavimi pasinaudojo

Tu jam buvai reikalinga, nes leisdavai nusirašyti namų darbus/nuolat skolindavai pinigų/supažindinai su „reikalingais“ žmonėmis? Paprastai tokiems vaikinams rūpi tol, kol jie gali iš tavęs išpešti naudos. Tapai nebenaudinga – jis nė tavo vardo neprisimins!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis