10 žingsnių, kaip sėkmingai flirtuoti žvilgsniu

Akių kontaktas – pirmasis užmegztas ryšys su naujai sutiktu žmogumi. O žvilgsniu galima tiek daug pasakyti! Flirtas akimis – bene „nekalčiausia“ dėmesio parodymo forma. Gali be jokių įsipareigojimų leisti vaikinui sužinoti, kad esi jam neabejinga. Jei jis atsakys tuo pačiu – puiku, tačiau net ir tavo planui nepavykus neturėsi ko prarasti.

O kaip laimėti vaikino dėmesį vien žvilgsniu? Reikia vadovautis šiomis auksinėmis flirto akimis taisyklėmis.


1. Nespoksok išvien. Geriau rinkis trumpus žvilgtelėjimus, kol jis pastebės, kad tu jį atsargiai nužiūrinėji. Tačiau nežiūrėk į jį kaip į eksponatą muziejuje, vaikinas pasijus nejaukiai!


2. Pagauk jo žvilgsnį. Kai jūsų akys susitiks, žvelk į jį vos sekundę, o vėliau žvilgsnį nusuk. Jei nenutrauksi akių kontakto, nepažįstamasis galvos, kad jį persekioji.


3. Kartok. Neapsiribok vienu žvilgtelėjimu. Kaskart į jį pažiūrėjus vis labiau parodyk, kad tau jis patinka. Nusukdama akis, žvilgsnį leisk žemyn.


4. Atskleisk, ką galvoji. Pradžioje vaikinas galvos, kad į jį pažvelgei netyčia, bet jei stebėsi jį nuolat, jis suvoks, kad taip elgiesi, nes nori, kad ir jis tave pastebėtų. Tačiau nepasirodyk per daug įkyri, jei vaikinas neatsako tau šypsniu ar bent susidomėjusiu žvilgsniu, panašu, kad jis ne itin linkęs flirtuoti.


5. Pakurstyk ugnį. Kai jau patraukei tau patinkančio vaikino dėmesį, metas jį dar labiau sudominti. Jei esi tikra, kad jis tave pastebėjo, kelias minutes net nepažvelk į jo pusę. Jei vėliau pastebėsi, kad jis tave stebi, sveikiname, tavo flirtas veikia!


6. Pasisuk šonu taip, kad savo simpatiją matytum tik pakreipusi galvą. Akies kampučiu stebėk jo veiksmus ir kai tik pamatysi, kad jis į tave žiūri, atsisuk ir pažiūrėk tiesiai jam į akis. Toks veiksmas privers jį galvoti, kad tai jis tavimi labiau domisi, o ne priešingai.


7. Metas ilgesniems žvilgsniams. Kai susidomėjimas – garantuotas, stenkis išlaikyti žvilgsnį į jį bent dviem sekundėms. Taip signalizuosi, kad nesi nusiteikusi tik žaisti, o nori ryžtis pažinčiai.


8. Šypsokis nusukdama žvilgsnį. Apsimesk, kad kalbiesi su drauge, tuomet pažvelk į vaikiną, o nusukdama žvilgsnį šalin nusišypsok. Labai svarbu – nesišypsok žiūrėdama jam į akis, daryk tai sukdama žvilgsnį šalin.


9. Stebėk jo reakciją. Jeigu vaikinas žvilgčioja į tave taip pat dažnai kaip ir tu į jį, tuomet tavo veiksmai nenuėjo veltui. Jis akivaizdžiai tavimi domisi ir belieka tikėtis, kad jam užteks drąsos tave užkalbinti. Tačiau jei vaikinas atrodo akivaizdžiai susierzinęs ir nekreipia į tave dėmesio, palik jį ramybėje. Negali juk visiems įtikti!


10. Nusišypsok žiūrėdama tiesiai jam į akis. Atėjo išbandymų metas. Jūs jau kuris laikas apsikeičiate žvilgsniais ir stebite vienas kitą, metas imtis tolimesnių veiksmų. Drąsiai pažiūrėk tiesiai jam į akis ir nusišypsok. Jei vaikinas tau atsako tuo pačiu, tau belieka nuspręsti, ar nori su juo susipažinti. Tačiau neskubėk bėgti pas jį, leisk jam tave užkariauti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis