Atskleista, kokią esminę klaidą merginos daro norėdamos atrodyti patrauklesnės

Ar galėtum įvardinti, dėl kokios priežasties daraisi makiažą? Nori paslėpti trūkumus? Pabrėžti privalumus? Atrodyti patrauklesnė vaikinams?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Didžiojoje Britanijoje darytas tyrimas atskleidė, kad 1 iš 10 merginų makiažą darosi tam, kad labiau patiktų vaikinams. Tačiau net 40 proc. apklausoje dalyvavusių vaikinų teigė, jog jiems labiau patinka natūraliai atrodančios merginos, o dauguma jų pažįstamų naudoja per daug makiažo.

45 proc. apklaustų vaikinų atsakė, kad per didelis makiažo kiekis gali smarkiai sumažinti merginos patrauklumą, o 33 proc. teigė, kad jiems nieko nėra blogiau už ryškų dirbtinį įdegį. Raudonu lūpdažiu pasidažiusios merginos nepatiko 5 proc. apklaustųjų, 4 proc. atbaidė ryškūs antakiai ir priklijuojamos blakstienos.

Taigi, vaikinai teigia, jog jiems patinka natūraliai atrodančios merginos, tačiau dažnai jie net neįtaria, kad tai, ką jie laiko „natūralumu“ yra sluoksnis makiažo pagrindo, blakstienų tušas, maskuoklis, skaistalai ir t.t.

O kaip manot jūs? Ar sutinkat, kad vaikinams patinka natūraliai atrodančios merginos, o gal priešingai, jiems prie širdies – daug prisidažiusios panelės? Dalyvauk apklausoje ir pareikšk savo nuomonę!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis