Meilė be atsako: kaip ją išgyventi?

Kažkodėl likimas dažnai mėgsta papokštauti: mes įsižiūrime tuos, kurie mūsų nepastebi, arba laiko mus tik draugėmis. Kaip išgyventi meilę be atsako? Ar verta laukti ir tikėtis, kad jis pagaliau tave pastebės? Nešvaistyk savo laiko, metas dėl savęs pasistengti!

Pasistenk kuo mažiau laiko praleisti su žmogumi, kuris tavęs nemyli. Jei tik galima, kurį laiką visai venk jo.

Susitaikyk su mintimi, kad tavo susižavėjimo objektas tau nejaučia romantiškų jausmų. Turi priimti faktą, kad jums tiesiog nelemta būti kartu, ir gyvenk toliau.

Užsirašyk ant lapelio kokią nors mantrą, pvz.: „gyvenimas tęsiasi“, ir įsidėk popierėlį į kišenę. Kaskart įkišusi ranką į kišenę, išsitrauk popierėlį, tyliai perskaityk žodžius ir įsidėk atgal. Tai padės sustiprinti tavo pasiryžimą gyventi toliau visavertiškai, nepaisant nieko.

Užsiimk įdomia veikla. Pradėk mokytis ko nors naujo – piešti, važinėti riedlente ar groti būgnais. Sportuok – prisijunk prie kokios nors komandos arba tiesiog išliek savo nusivylimą sporto salėje. Ar tai būtų bėgiojimas, ar plaukimas, ar tenisas: rask tau patinkantį užsiėmimą ir atsiduok jam. Ir kūnas, ir širdis atsigaus.

Tegul tave supa mylintys žmonės. Tėvai, seneliai, broliai ir seserys, kiti draugai, net naminiai gyvūnai. Nesidrovėk paprašyti jų šiek tiek daugiau palaikymo.

Linksminkis su draugais, kurie moka tave prajuokinti. Yra galimybė, kad bent vienam/-ai iš draugų/-ių pavyks atitraukti tavo mintis nuo tave skaudinančio asmens. Leisk jiems padėti tau nežiūrėti į gyvenimą pernelyg rimtai.

Kasdien prisimink bent kelias geras savo savybes. Primink sau, kad esi įdomi ir puiki asmenybė, net jei kažkam nepatikai kaip potenciali partnerė.

Pagalvok, kokiomis savybėmis norėtum pasižymėti – tapti labiau pasitikinti savimi, turėti subtilesnį muzikinį skonį, išmokti gražiau šokti ir pan. Pasistenk to siekti.

Vis primink sau, kad tikrai nebūtum laiminga, būdama su žmogumi, kurio jausmai tau ne tokie stiprūs kaip tavieji. Apmąstyk, ką tau reiškia meilė, kokie santykiai, tavo manymu, turėtų būti, ir nepamiršk, kad labai svarbu yra lygybė. Tu verta, kad su tavimi elgtųsi taip, kaip svajoji!

Prisimink kitą emocinį išbandymą, su kuriuo susidūrei. Prisimink, kaip jį įveikei. Pasinaudok strategija, kurią taikei tuomet, ji gali padėti tau išsigydyti širdies skausmą.

Nepamiršk palepinti savęs – skaityk patinkančias knygas, žiūrėk malonius filmus, daugiau laiko praleisk su draugais arba tiesiog gerai išsimiegok.

Kai jau būsi pasirengusi, pradėk vaikščioti į pasimatymus su kitais. Suteik sau galimybę vėl įsimylėti ir tai neabejotinai nutiks.

Gal ir sunku patikėti, bet nelaiminga meilė aplanko kone kiekvieną. Taip mes mokomės mylėti ir ieškome savęs verto žmogaus meilės. Tu verta savo svajonių princo ir net neabejok, bent vieną jų per savo gyvenimą tikrai sutiksi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis