8 tavo „Facebook“ būsenos, kurios atbaido vaikinus

Atrodo, kartais tiesiog parašai patikusios dainos eilutę savo „Facebook“ būsenoje ir sulauki daugybės like'ų, o kartais išlieji jausmus ir... jokio atsako nesulauki. O ar žinai, dėl kokių tavo „Facebook“ būsenų vaikinas ne tik kad į tave dėmesio neatkreips, bet ir skubės tavo profilį paslėpti, kad neerzintum jo savo nesąmonėmis?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

1. Vos nuėjus į naują vietą „pasižymi“ „Facebook'e“

„Monika vyksta į Kauną“, „Edita su Rasa geria kavą balkone“, „Laura vedžioja šunį parke“, – tokie užrašai „Facebook'e“ œ– tikrai ne naujiena. Žinoma, smagu „pasižymėti“, kad apsilankei mylimiausios grupės koncerte ar atostogas leidi Romoje, bet žymėti, kad pusryčiavai namie, mokeisi matematikos 255 kabinete?.. Vaikinams iškart atrodo, kad sieki dėmesio ir savo elgesiu parodai, jog nori, kad jis tave susirastų. Juk praneši apie kiekvieną savo žingsnį, ar gali būti lengviau? Deja, tokios būsenos vaikinus erzina ir jie toli gražu nepradeda labiau domėtis jų autorėmis.

2. „Fotošopo“ perteklius

Nieko tokio nuotraukų koregavimo programomis pašalinti keletą spuogelių ir kitų netobulumų. Tačiau keisti savo plaukų ir akių spalvas, susiaurinti liemenį, pasididinti krūtinę... Dažniausiai vos pažvelgus į tokias nuotraukas aišku, kad ji – netikra. Vaikinams merginos, bandančios save „patobulinti“ atrodo itin dirbtinės ir toli gražu ne pačios patraukliausios.

3. Santykių „reklamavimas“

Žinoma, norisi apie savo naują vaikiną ir jo dėmesį, tačiau praėjus vos savaitei nuo draugystės pradžios gal nereikėtų viešai prisipažinti meilėje ir kiekvieną būsenos atnaujinimą skirti jam. Vaikinus ypač erzina ne tai, kad jie pavydi tavo naujajam vaikinui, o tai, kad juos ima nerimas, jog ir jų naujoji mergina lygiai taip pat viešins kiekvieną santykių akimirką...

4. „Skysti“ prierašai po nuotraukomis

Tikriausiai ne kartą esi mačiusi merginų „selfie“, po kuriais puikuojasi „gilūs“ prierašai: „Klausyk savo širdies“, „Jei jis tavęs vertas, tau neteks tuo abejoti“ ir t.t. Vaikinai nesupranta, kam kažką reikia rašyti po nuotrauka, jei ir taip aišku, kas joje pavaizduota. O keisčiausia jiems, kai nuotrauka ir prierašas vienas su kitu neturi nieko bendro...

5. „Verkimas“ būsenose

„Kodėl man taip nesiseka: einant namo mane aptaškė pravažiuojanti mašina, nulūžo batelio kulnas, išsikrovė išmanusis, niekam tokios dienos nelinkėčiau!“. O ar tikrai šios problemos vertos tavo dejonių ir, svarbiausia, kitų žmonių laiko? Juk tai – tik menki lengvai išsprendžiami nemalonumai, kam jais viešai guostis? Vaikinams atrodo, kad taip besielgiančios merginos – išlepintos princesės, kurios nori, kad jomis visi aplinkiniai rūpintųsi.

6. Per daug nuotraukų

Žinoma, smagu įsiamžinti su draugėmis, tačiau ar tikrai reikėjo skelbti 30 nuotraukų, kuriose jūs geriat arbatą tavo kambaryje? Vėl gi – tokios nuotraukos signalizuoja, kad mergina nori dėmesio, ir jai prireikė 30 nuotraukų, kad įrodytų, kokia simpatiška ji yra... Ta pati taisyklė galioja ir toms, kurios savo profilio nuotrauką keičia 3 kartus per dieną.

7. Pikantiškų vaikinų nuotraukų like'inimas

Atrodytų, koks skirtumas, kas ką nori „pamėgti“, tačiau vaikinus erzina, kai merginos like'ina kitų vaikinų nuotraukas, kuriose jie pozuoja prieš veidrodį nevilkėdami marškinėlių ar kitaip demonstruodami savo kūną. Jiems tiesiog nepatinka matyti kitų (dažniausiai – sportiškesnius kūnus turinčių) vaikinų atvaizdus savo sienoje. Tokios like'intojos dažniausiai tiesiog ištrinamos iš draugų sąrašo.

8. Gyvenimo „transliavimas“

„Rytoj eisiu pas stomatologą, bijau!“, po trijų minučių: „Kas gali pasiūlyti idėjų laisvalaikiui namuose?“, po pusvalandžio: „Kartais susimąstau, kodėl tikri draugai įskaudina labiausiai...“, dar po valandos: „Metas į lovytę, labanakt!“. Tokių merginų norisi paklausti: ar neturi dienoraščio, o gal draugės, kuriai savo dienotvarkę galėtum pranešti? Vaikinams toks elgesys – didžiausias nesusipratimas, jie tokias merginas tiesiog ignoruoja, nes ko gi jų paklausi, kai visas gyvenimas – tiesioginėje „Facebook“ transliacijoje?!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis