Savaitgalis: įdomus laisvalaikis su vaikinu, nekainuosiantis nė cento

Visą savaitę mokeisi, penktadienį grįžusi namo griuvai miegoti, o pabudusi vakare prisiminei, kad dar ir vaikiną turi, kuriam taip stinga tavo dėmesio? Tau pasisekė – turime įdomios veiklos sąrašą, kurio idėjas verta išbandyti jau šį savaitgalį. Ką renkiesi?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Gaminkite kartu. Sugalvokite sau iššūkį – gaminkite tai, ko dar negaminote. Gal picą ar tortą? Su pertraukėlėmis „maisto mūšiui“? O gal pabandykite pagaminti patiekalą tik iš tų produktų, kuriuos rasite šaldytuve? Tai – puikus testas, ar vaikinas turės kantrybės ne vieną minutę suktis prie puodų ir smulkiai pjaustyti svogūnus.

Dainuokite. Kad ir skamba kvailai, bet karaokės vakaras – tikrai nuotaiką keliantis užsiėmimas. O jei dar nepamirštate „sceninių rūbų“, rimtos, dainai atsidavusios dainininkės veido ir svarbiausio akcento – šepečio-mikrofono – gera nuotaika garantuota!

Varžykitės. Tegul seniai užmiršti, dulkėmis nukloti stalo žaidimai tampa jūsų dienos tikslu. O kad atsirastų didesnis azartas žaisti – lažinkitės! Kas laimi – gauna pėdų masažą ar turi teisę išrinkti kino filmą. 

Pieškite. Net jei ir neturite gabumų tapyboje – nesvarbu. Juk pati esmė yra procesas: tiesiog atsisėskite vienas prieš kitą ir bandykite perteikti vaizdą baltame lape. Galbūt jį nupiešite kaip vieną iš jo mėgstamiausių filmo herojų? Ir štai ir turėsite po šaržą atminčiai!

Žiūrėkite filmą kitaip. Jei jūs įpratę filmus žiūrėti ant sofos ar lovos – spragėsių, o kad būtų įdomiau – kepkite juos keptuvėje patys, o ne pašildykite mikrobangų krosnelėje!

Iškylaukite. Tai, kad ruduo, nereiškia, kad negalite būti gamtoje, be to juk nebūna blogo oro, būna tik bloga apranga! Tad apsiaukite guminius ir eikite kur į gamtą kurti laužo. Juk nebūtinai turite kepti dešreles, prie kurių reikės duonos ir visų kitų ingredientų, galbūt pakaktų bulvių, sviesto ir druskos? O gal dar ir draugų norėsite pasikviesti?

Stebėkite žvaigždes. Kol naktys nėra nepakeliamai šaltos, o sušilti padeda pledai, karšta arbata ir šiltas antrosios pusės glėbys – stebėti žvaigždes vis dar tinkamas laikas. Gal krintančių žvaigždžių ir nebe pamatysite, tačiau tikrai pasijusite tarsi gyventumėte kitoje planetoje...

Pažaiskite kompiuterinius žaidimus kartu. Įsijunkite automobilių lenktynes ar dar kokį kitą žaidimą, kur galėtumėte kartu žaisti ar varžytis. Nepamiršk, kad naujokus dažniausiai lydi sėkmė! O jeigu ir nesiseka – svarbiausia nenusiminti, juk tai tik žaidimas.

Fotografuokitės. Nueikite į gamtą, susiraskite gražią vietelę, nustatykite laikmatį ir improvizuokite! Turėsite ne tik nuotraukų, kurios pakels jums nuotaiką, bet ir linksmai praleisite dieną! O galbūt mėgstamiausią nuotrauką pasikabinsite ant sienos?

Daugiau jokių nuobodžių ir prašvaistytų savaitgalių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis